SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3731186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja to bym chętnie przytulił takiego noxa od ultralife, ewentualnie od doriana, to były fajne czasy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6770 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66738
Ten stary nox Ultralifa to jedna znajlepszych pre jakie jadłem
Pamietam na alle swojego czasu chodziły rok po terminie za 400

Z tych czasów jeszcze noxi pro robiło ładnie

Teraz jestem fanem Angel Dust choc to nie to samo...

Flame nie dla mmie straszme uczucie "mielenia flaków" i na pawia mnie zbierało cały czas

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2476 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106156
nie zapomnę jak w tamtych czasach wchodziły pierwsze przedtreningowki z geranium i kupiliśmy z kolegą mesomorph. Wchodzę na siłownię do piwnicy i widzę jak dosłownie biega po siłowni i pytam co jest.
a on, że skończył właśnie cały trening klaty i łap w 20 minut i zrobię jeszcze jutrzejsze plecy bo go mega pobudziło;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
Stare Dedicated Unstoppable było kosa.


Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2021-11-02 22:30:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Spoko ale to nie są wspomnienia co było dobre tylko co jest obecnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17487
Siemka, polećcie coś dla dinozaura? Ogólnie dość szybko mój organizm przyzwyczajał się do przed treningówek. Swego czasu jadłem mesomorpha, godmode, blackboms czy inne specyfiki z geranium. Zdaje sobie sprawę, że teraz pewnie ciężko dostać podobny kaliber ale zapewne jest coś co tam jeszcze poklepie. Zależy mi na efekcie koncentracji (tzw. ućpanie :D ) i pobudzeniu. Pompa fajnie jakby była ale nie jest konieczna (dorzucimy coś dodatkowo na nią). Dark labs podobno jest teraz na topie (flame/crack?) ?



Zmieniony przez - _greg_ w dniu 2021-11-03 09:59:03

Zmieniony przez - _greg_ w dniu 2021-11-03 09:59:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
Flame lub Angel dust możesz spróbować z tych obecnych. Ja podjadałem Stim Junky obecnie i też był ok, tylko w nieco większej porcji niż 1 miareczka. Jak była dłuższa przerwa od wszelkiego rodzaju prei stymulantów to myślę że wyżej wymienione produkty powinny spełnić twoje oczekiwania.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 196
WXN Blue Magic nadal ok czy coś się popsuło? Ewentualnie co w zamian? ECA gold?


Zmieniony przez - profax w dniu 2021-11-08 21:29:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
WXN obecnie loteria...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Teraz to ciężko dostać coś konkretnego, by się zgadzało z tym co na etykiecie. Miałem nawet ostatnio samuraia i katane i też lipa. Jedyne co mnie ostatnio pozytywnie zaskoczyło to scotterbrain ale ta wersja USA, serio było czuć, że klepało, a cała ta reszta, szczególnie te nowe wynalazki to dramat

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium