SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3774149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5323
Mam pytanko do Was, czy ten bombshell 1,3 a 2,6 to obydwa sa od producenta czy jak to jest bo chodzi opinia ze 2,6 to orginal obecny? Jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
jaki bombshell 2,6 ? a 1,3 - co masz na myśli?
oryginał , był i jest tylko jeden - na geranium
nowa wersja juz na nim nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
chodzi mu chyba o tego z dmha.. smialo bierz jest bardzo dobry..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
tak teraz pisza na jednej stronie tu masz racje ze firma urx juz nie produkuje tego z dmaa tylko jedynie ten z dmha.. ale nie wiem dla mnie oba sa swietne naprawde gorna polka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ja sam nie probowalem nowego, jednak stara opcja super sprawa swego czasu, obecnie niestety musi mi syatrczyc kilka kapsow kofeiny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
ja mam pare sztuk jeszce tego z 1.3 jakby ktoś potrzebował - to nie będę samolubny i podratuje kolegów z forum
Tomq - dla Ciebe na ustawkę treningową 07.12 specjalnie odkładam podwójną porcję starego bombszelika, bys latał jak nacpany po siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
po takim detoksie jak teraz robie, to pewnie polowa porcji mi starczy%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
TomQ-MAG
po takim detoksie jak teraz robie, to pewnie polowa porcji mi starczy%)
Mam jeszcze z 3 porcje Jack3d na starym składzie jakbyś chciał :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
ROCKY KO DMAA+DMHA ROUND 2 nowego rokiego submission wypuscil ciekawie wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wersje KO wspominam bardzo milo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium