SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Rampage Blue Venom. Dwie miarki. Wyostrzenie zmysłów, skupienie, minimalnie lepsze czucie mięsa, coś tam pompuje.
Wk***ia beta alanina ładowana do większości pre. Ani mi to potrzebne, ani przyjemnie. Tu w miarę lekko i szybko mija to mrowienie, to na plus.
Nie wywala z butów jak inne dziwne klepanki. Można próbować, zwłaszcza na jakimś promo. Game changer to zdecydowanie nie jest.
Smak akceptowalny. Można pić bez wielkiego obrzydzenia a to już więcej niż nieźle przy pre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
ABL PHARMA – PHENTA PLEX – DMHA. No panowie...to już pieprzona czarna rozpacz. Obrzydliwy smak Strawberry Lemonade. Jak mdła truskawka w niedomytej szklance po śmierdzącej gąbce z mydlinami. No smak okrutny. Pucha poleciała do kosza bo nawet sypanie do pyska powodowało odruch wymiotny. Potem jak się odbijało też masakra.
W działaniu totalnie bez rewelacji. Nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
tomaszS
Kuba, nowa tak samo dobra jak stara?
Twoim zdaniem ?


troszkę inna, ale jak dla mnie równie dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 443 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2123
Jak to możliwe, że po porannym (ok. 4 nad ranem) zażyciu deklarowanego DMAA (WXN Slim Extreme) i doświadczeniu "zjazdu" trwającego wiele godzina aż do ok. 16 godziny, na treningu wieczornym miałem rekordową siłę w wyciskaniu i wiosłowaniu hantlem? Nie tyle zaskoczyło mnie działanie DMAA (spodziewałem się mocniejszego) co właśnie ta rekordowa siła wieczorem.

"I like when skinny guys give advice how tu build muscle."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Brak związku, przeanalizuj dietę poprzedniego i tego samego dnia.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Slim to generalnie z każdą partią działa inaczej. Mam wrażenie że Wojtek to szuflą miesza w wannie.
Jak, wyżej - tak czy srak bez związku jednego z drugim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Wojtek...tak osobowość roku;)

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 424
Witam Szanownych. Jaka jest teraz polecana pewna yohimbine HCl na rynku? Bez żadnych alfa i innych cudów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 443 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2123
WXN Labs, kupiłem z tydzień temu.

"I like when skinny guys give advice how tu build muscle."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
nie no, raczej nie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium