SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Ashky
Aleks

Slim extreme 2 lata temu a teraz to kolosalna roznica na niekorzysc oczywiscie.


Próbka Slim extreme, którą dostałem naprawdę fajnie kopie. Zamierzam zamówić puszkę. Ciekaw jestem czy będzie różnica.



Daj znać. Znajomy też mowi ze z próbki to rewelacja.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Panowie co to za firma bo po wpisaniu " slim extreme " to mi jakieś kremy wyskakują ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Wnx
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
piorun65
Wnx
Wxn Jak coś :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Banan
jak ktos chce sprawdzić tego nowego meso (polecam) to zapraszam na pw, mam jeszcze parę sztuk
odnosnie yohy - bardzo dobre opinie zbiera ten miks z dark labsa


ja jak najbardziej jestem zadowolony i mogę polecić, działa jak należy, a przede wszystkim na czym mi zależało nie ma po tym mocnego zjazdu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
erwinoos
Banan
jak ktos chce sprawdzić tego nowego meso (polecam) to zapraszam na pw, mam jeszcze parę sztuk
odnosnie yohy - bardzo dobre opinie zbiera ten miks z dark labsa


ja jak najbardziej jestem zadowolony i mogę polecić, działa jak należy, a przede wszystkim na czym mi zależało nie ma po tym mocnego zjazdu
Czyli dobrze poleciłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1530
Macie pomysł jak przyspieszyć proces regeneracji wrażliwości na stymulanty(dmaa, yoha, sally, etc?) Warto czymś się suplementowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
rozeniec gorski + soplowka jezowata

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
gnidusek
erwinoos
Banan
jak ktos chce sprawdzić tego nowego meso (polecam) to zapraszam na pw, mam jeszcze parę sztuk
odnosnie yohy - bardzo dobre opinie zbiera ten miks z dark labsa


ja jak najbardziej jestem zadowolony i mogę polecić, działa jak należy, a przede wszystkim na czym mi zależało nie ma po tym mocnego zjazdu
Czyli dobrze poleciłem :)


jak najbardziej, działa idealnie jakbym tego oczekiwał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 368
Witam,

Po trzech tygodniach zazywania Oxyslim przed trenignem nie odczulem duzych zmian tylko lekkie swedzenie skory i wieksza potliwosc, z nosa nic nie leci ani nic innego. Zazylem tez raz Yohimbine HCL z rana i rowniez nie zauwazylem nic przed wieksza potliwoscia.

Nie wiem czy to ma cos wspolnego ale po tygodniu zazywania oxyslim zlapala mnie zgaga ktora trwala okolo 4-5 dni ale juz przeszla :D

Zastanawiam sie jak stosowac dalej te specyfiki czy je laczyc czy nie.


Zmieniony przez - xisd w dniu 2022-06-22 13:12:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium