SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 102
Odnośnie Dark Labs Flame. Macie jakieś rekomendacje odnośnie wariantów v2 i v3? Który wg Was lepszy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Która przedtreningówka jest na topie. Ostatnio stosowałem z 5 lat temu bombshell i wyrywała z kapci. Potrzebuję pobudzenia, koncentracji,czucia mięśniowego, precyzji ruchu czyli to co dawał mi stary bombshell
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1530
Co obecnie z mocnych "spalaczy" warto schrupac? Poprzednio lubiłem i fajnie czułem oxyslim i oxydren. Szukam czegos podobnego.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 3 regulaminu
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72959

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 572 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7616
Kupiłem właśnie taka czy ktoś już testował? Mała dawka kofy i wszystko co trzeba do pobudzenia








Zmieniony przez - Arikes w dniu 2023-12-07 16:27:59

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
w0If
Odnośnie Dark Labs Flame. Macie jakieś rekomendacje odnośnie wariantów v2 i v3? Który wg Was lepszy?
bralem v2 lipa juz nie to samo co v1 a v3 nie brałem bo podejrzewam że to dużo nic nie wniesie szkoda kasy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Flame dalej trzyma poziom nieważne czy 6g czy 4g porcja, jak coś mam obydwa
Ripper to jednak zamiata wszystkie te pre razem wzięte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Arikes
Kupiłem właśnie taka czy ktoś już testował? Mała dawka kofy i wszystko co trzeba do pobudzenia





To nie temat do takich pre
To zwykły ale dobry mix, bez mocnych stymulantów
Porcja około 20g fajnej działa





Zmieniony przez - Arikes w dniu 2023-12-07 16:27:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
xonox34
Co obecnie z mocnych "spalaczy" warto schrupac? Poprzednio lubiłem i fajnie czułem oxyslim i oxydren. Szukam czegos podobnego.


Ripper Dark Labs i długo nic
Jak potrzebujesz pewniaka to podbij na pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
rarytas1
Która przedtreningówka jest na topie. Ostatnio stosowałem z 5 lat temu bombshell i wyrywała z kapci. Potrzebuję pobudzenia, koncentracji,czucia mięśniowego, precyzji ruchu czyli to co dawał mi stary bombshell


1. Crack primal
2. Flame
3. Bombshell dmha / Crack reloaded
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium