SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3772930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 46 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 324
Ciekawostka o skutkach stosowania Blue Magic:

Od dluzszego czasu mam problem z polipami w nosie a do tego covid i lata mlodosci roznych substancji zaowocowalo tym ze stracilem zmysl wechu...zadne urojenia tylko przez ostatnie dwa lata poczulem cos moze z pare razy. Bylem u lekarza,mialem miec zabieg ale wiadomo jak jest teraz. Wszystko sie pozmienialo po pol puszce Blue magica,na poczatku myslalem ze przypadek ale nie- za kazdym razem jak biore kapsulke to na okres dzialania czyli okolo 4 godzin wrac mi zmysl wechu w pelni..jest to tak uderzajace po dwoch latach ze laze i ciagam nosem wszysko.
Co ja mam teraz zrobic Brac spalacz caly czas dla walorow wechowych ...przeciez nie pojde do lekarza i nie powiem ze johambina chyba pomaga...


Zmieniony przez - chefr2r w dniu 21/03/2021 14:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21330
chefr2r
Ciekawostka o skutkach stosowania Blue Magic:

Od dluzszego czasu mam problem z polipami w nosie a do tego covid i lata mlodosci roznych substancji zaowocowalo tym ze stracilem zmysl wechu...zadne urojenia tylko przez ostatnie dwa lata poczulem cos moze z pare razy. Bylem u lekarza,mialem miec zabieg ale wiadomo jak jest teraz. Wszystko sie pozmienialo po pol puszce Blue magica,na poczatku myslalem ze przypadek ale nie- za kazdym razem jak biore kapsulke to na okres dzialania czyli okolo 4 godzin wrac mi zmysl wechu w pelni..jest to tak uderzajace po dwoch latach ze laze i ciagam nosem wszysko.
Co ja mam teraz zrobic Brac spalacz caly czas dla walorow wechowych ...przeciez nie pojde do lekarza i nie powiem ze johambina chyba pomaga...



Zmieniony przez - chefr2r w dniu 21/03/2021 14:29:22


Czemu nie? Wykorzystaj to i dostaniesz joszke na recke
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
jadł ktoś Ripper Dark Labs?jakie porównanie do Oxy i Blue?chyba jednak wolałbym coś z jedna joha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Ja stosuje 1-2x w tyg
Bardzo dobry, porównywalny do oxyslime
Na cięższe dni i treningi w sam raz
Codziennie bym tego nie jadł, za duża sieczka w głowie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Tak oczywiście chodzi o cięższe dni/treningi :)
Ale nie było pytania pod kątem jednej johy bo w Ripper są 3 i dodatkowo dmaa(choć w 100mg wiadomo że nie wierzę ;) )
widzę jeszcze że weszła nowość na dark labs też ciekawa pozycja Tu wprowadź tekst linku...
choć tak naprawdę pewnie oxy,blue,ripper i ten nowy mimo że lekko składami się różnią to praktycznie ta sama najwyższą polka wystrzalu





Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2021-03-24 16:44:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Nie no, nie róbmy sobie jaj, w tym produkcie (ripper) nie siedzi nic dmaa albo jakieś śladowe ilości (zapewne jest tam coś innego o zbliżonej budowie chemicznej).
Ja już nie uwierzę, w żaden produkt z dmaa w składzie w dzisiejszych czasach - ale to będzie wiedział tylko ten, kto jadł czyste geranium wiele lat temu, kto miał okazję próbować np. 50 mg solo, a nie w mixach lub kto miał okazje testować pierwsze wersje meso/jack3d/1mr/itp

Obecnie dmaa to widnieje tylko na etykiecie produktów i jeszcze to śmieszne prześciganie się z ilościami 50, 100 mg, tylko czekać na "200-300mg dmaa per serving" , żenada. Dawniej 50 mg 1.3 klepało tak, jak dzisiaj nic co ma na etykiecie 100 mg, poza tym działało inaczej niż obecne produkty.

Taka jest prawda i osobiście uważam to za drażniący temat, bo jest to jawne robienie ludzi w bambuko, ale co zrobić - ważne by się sprzedawało i tak większość kupujących nie ogarnia nawet co te skróty oznaczają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27192
Druga sprawa ze ludzie tez maja przerobione wszystko i inaczej czuje się rożne substancje. Teraz gimbaza wali pre a mnie w tym wieku klepal 1 red bull 250ml. :D

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 303 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14177
Astra Lean Saber Claws Labs
ile tu może być caffeiny 250/300 ?? oraz 1,3 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
pytanie do producenta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Ktoś coś więcej powie o tym jak się nazywa i jak działa to po lewej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium