SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3779659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33400
StrongSFD
Mózgotrzepa nie ma sensu brać bo to faktycznie w niczym nie pomaga

Pamiętam jak się miało 15 lat i kupiło BSN N.O Xplode pierwszą wersję która urywała dupę i była podsypywana jakimiś Władem na bank, całe osiedle jadło nawet Ci co nie ćwiczyli



legenda

The Past can't be washed away

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Do tej pory ciepło robi się na sercu jak pomyślę o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 461
APS Mesomorph 2020 388g DMHA V4
Nowa wersja to totalny inny produkt niż wersja poprzednia V3(nie wypał). Skład nawiązuje mocno do pierwszej, ultra mocnej edycji na Geranium.

Nowość . Ciekawe ja to wyjdzie w praniu.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Gera kiedyś inna była, nie wiem czy cos dorówna tamtym suplą, np meso, nox pump, teraz pakiją tego geranium 3 x wiecej i to samo, kiedyś wystarczyło mniej i kopało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Teraz handluje się etykietą ma to wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35109 Napisanych postów 89977 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
no tak.. jak widze te etykiety 100 mg dmaa plus 100 dmha gdzie tam nawet polowy tego nie ma to czasem nawet nie warto patrzec na te suple z ladnymi opakowaniami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
dlatego najlpeiej czytać opinie co ja czasie i dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
anubis84
Gera kiedyś inna była, nie wiem czy cos dorówna tamtym suplą, np meso, nox pump, teraz pakiją tego geranium 3 x wiecej i to samo, kiedyś wystarczyło mniej i kopało.


bo teraz nikt nie pakuje gery do srodka a pepki ktore dzialaja stymulujaco
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 461
Jednak bodyshock to nie jest pewniak tak jak napisał ktoś kiedys w tym temacie i że przyjęli mu dwa razy reklamację. Mi napisali że Kill Zone Pump to typowy booster NO.2 i że składniki w nim zawarte nie mają powodować pobudzenia :) szkoda tylko że nie taki jest opis, skład i opinie niektórych osób którzy to brali. Po prostu dostałem lipe a teraz się wymigują.



Zmieniony przez - Pazuzu5 w dniu 2020-12-08 12:01:49

Zmieniony przez - Pazuzu5 w dniu 2020-12-08 12:02:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium