SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 501976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21563 Napisanych postów 30793 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870570
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Widzę, że coś się dzieję, szału nie ma, ale na pewno jest progres
zresztą wpadnę za jakis czas do Ciebie to będziesz miał porównanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dzisiaj u mnie nietreningowy, kolejny raz napiszę niestety

jutro za to leci słynny trening nóg z siadami do boxa, tym razem będę siadał niżej!
a ogólnie to czeka mnie w sobotę 12h w pracy i w niedzielę prawdopodobnie też, myślę jak rozegrać to z treningami, czy iść na jakąś 7 rano, czy po 22 - jedna i druga opcja mnie zbyt nie przekonuje.
Zacząć o 7 niby nie byłoby najgorzej, ale mam jeszcze do zrobienia cardio na czczo, znowu iść po 12h pracy też może być lipa, bo jednak będę lekko zmulony, no ale na pewno nie odpuszczę ani soboty, ani niedzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
zakładam ze po piątku bedziesz wyspany wiec w sobotę idziesz na trening z rana cardio zrobisz po treningu i tez bedzie ok
w niedziele idziesz na trening po pracy(cardio na czczo) zeby dłuzej pospac, a po pracy trening bo zakładam ze w pon bedziesz mógl ciut dłuzej postapc :D

taka złota rada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a wiesz, że tak właśnie myślałem zrobić?
właśnie polecieć ten trening w sobotę rano, a w niedzielę po pracy, tym bardziej, że i tak do 21 w niedzielę pracuję
kwestia jeszcze jak z cardio, czy tak jak napisałeś dać je po treningu czy jednak na czczo, lepiej jakbym poleciał na czczo ze względu na heliosa, który leci od rana, więc lepiej bym go mógł "wykorzystać"

no i dzięki za radę, zawsze czujny


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2017-11-16 21:37:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
A ja się zastanawiam czy by świat się zawalił gdybyś odpuścił jedno bądź dwa cardio. Bądź pokrecil w następny dzień dłużej :)

Osc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Jasne, żeby nic się nie stało, ale po prostu wole mieć wszystko poukładane dlatego kombinuje tak, żeby za wiele nie zmieniać - z drugiej stony nic się nie stanie jak raz czy dwa wstanę wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Marian no i niestety z planów nici niedziela się lekko pozmieniała i jestem zmuszony oba weekendowe treningi zrobić z samego rana, no jakoś przeboleję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
No to lipa ale co zrobić. No i fakt jak helios idzie to tez pewno bym chcial na czczo przekręcić;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Na samą myśl o tym środku mam lipne samopoczucie

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium