SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278489

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
shizaxa tu nie chodzi o za dużą masę mięśniową. Popatrz na Mr. Olympia, Arnold Classic. Laski są 10-15 kg. cięższe. Konie niesamowite, ale prezentują się przepięknie. Gracja, klasa, uroda, lekkość na scenie. Mimo to, że są duże, wyglądają sexy. U nas czasem zapomina się o tym, że trzeba wyglądać kobieco mimo potężnej muskulatury. Niektóre dziewczyny gubi chęć wyróżnienia się. Na debiutach była dziewczyna z całkiem fajna sylwetką, która powinna wygrać te zawody, ale co z tego gdy połowa głowy wygolona do zera, wyglądało to niestety niesmacznie.
A co do brania to jest to w każdej kategorii jak i dyscyplinie sportowej. Najwięcej do powiedzenia mają ci co nic nie osiągają, a potem sypią teksty typu "ona wygrywa, bo bierze". Niestety... sylwetkę i predyspozycja na mistrza, albo się ma albo nie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
nic dodać nic ująć
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
sylwetkowe z amerykańskich zawodów są jak dla mnie idealne tak samo bikiniary niestety u Nas to jeszcze daleka droga...
Lepiej pisz co u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Co u mnie? Mega dobrze. Szykuje się życiówka. Obecnie 57,7 kg. Dopalam resztki smalcu i wygląda na to, że będę gotowa przed czasem. Na treningach cisnę ile fabryka dała. Z dietą wiadomo... jeść się chce, ale trzeba mieć jaja i wytrzymać.
Fotek za bardzo nie mam, bo brak czasu na pierdoły teraz.








2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
A tutaj urywki - zlepki z poniedziałkowego treningu pleców. Jakość jest jaka jest, ale nie można oczekiwać szału kręcąc na szybko telefonem.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Kurde poprawa z tygodnia na tydzień, szykuję się życiówka faktycznie i miejsce będzie baaardzo wysokie :). O plecach barkach nic nie będę pisał bo tu jesteś mistrzem :P, ale żyłki na brzuchu uff.. najs. Lecisz

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ania szacun!!

Mega się to prezentuje!! W połączeniu z Twoją prezencją na scenie będzie petarda!!!

W Twojej kategorii chyba wychodzi również ta Stasiak od Fenixa, która wygrała debiuty?
Myślę, że "zmiażdżysz" ją na scenie

Trzymam kciuki za pozostałą część przygotowań! Zdrowia i siły życzę przede wszystkim!!!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Miażdżysz!!!! Można oglądać bez końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
gienus12 musi iść… forma startowa sama się nie zrobi, a jeszcze sporo czasu wiec mam nadzieję, ze zdążę się wychlastać. Nie ukrywam, że liczę na wysokie, ale jak będzie zobaczymy… teraz wszystko jest możliwe.

sforcia dzięki bardzo, przyda się. Nie, nie Stasiak to nie moja kategoria, ona jest w niższej. Wygrała swoją kat. A open Gładysz.

rudka898, megan292 w sumie to wiele nie widać.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium