SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278478

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Hehe tak jest Artur! Krótko z Nimi ktoś musi pilnować porządku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Diablica
Miki jak to burgera??? Nie masz ty za dobrze??? :P Uuu szukam takiej cudotwórczyni która zrobi mi taki z nutelli, masła orzechowego, kajmaku, orzeszków z jakimś kremem waniliowym na kruchym spodzie :D to byłby odlot! Sylwia, a Artur mówił, że ty nic nie możesz!?


to jest nagroda za 6 dni głodówki ale Ty tez podjadłaś kanapeczki wiec nie narzekaj

ps: dobra już nie spamuję, czekamy na wpiski i foty z wizyty w Śremie !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Marta ty pipko i gdzie tu kobieca solidarność? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Miki kanapeczki phe! To było wieki temu ;P Nie wiem czy jest na tyle dobra forma już żeby się pokazywać, zobaczymy co na to trener ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
A może skręcę zaraz coś na szybko, bo właśnie plecak robię... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
No dobra coś tam nagrałam... takie pomachane, bo potraktowałam te 30 kg. rozgrzewkowo



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypłaszczyło trochę ale to normalne teraz. Zobaczymy jutro po jedzeniu. Talia osy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
no i się doczekałem jakiegoś materiału porobiona laska, a to tylko "skrawek" barku i ręki, oby tak dalej Ania.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dotarłam właśnie do domu... jestem już po konsultacjach u Artura i Sylwii Powiem tak... nie jechałam z uśmiechem na ustach, myślałam, że obecna forma to trochę za mało jak na ten czas, wydawało mi się, że jestem płaska i trzymam dużo fatu. Byłam pewna, że dostanę gratis dodatkowe cardio i cięcie węgli. Jednak troszkę się pomyliłam Szefowie stwierdzili, że forma jest na tyle dobra, że ... dzisiaj cały dzień ładuję! Jestem w niebie poprostu Trochę pojadłam i już czuję, że grubnę ale to tylko takie złudzenie, ja poprostu dobrze nabijam mięsko Dzisiaj sobie folguję, wieczorem tylko zrobię cardio. A od jutra wracam do miski, która zostaje taka jak jest, bez zmian aż do BPS Konsultacje przeleciały w przyjemnym towarzystwie z atram i Denerys. Marta również w super formie i mega się prezentuje, a Anita zaczyna swoją przygodę z fitnessem, ale widać, że jest pełna zaangażowania i czuje te klimaty Oczywiście popracowałyśmy trochę... wszystkie trenowałyśmy pozowanie - pozy obowiązkowe w line-up i T-walking, tak jakby miało już to wyglądać na scenie. Oczywiście Artur swym profesjonalnym okiem ocenił nas i wprowadził ewentualne poprawki. Dalej omówiliśmy całe przygotowania do zawodów i dawał cenne wskazówki. Przed wyjazdem napewno jeszcze się spotkamy do oceny formy. JA DOSTAŁAM MOCNY ZASTRZYK MOTYWACJI, WIĘC NIE PODDAJĘ SIĘ I WALCZĘ DALEJ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870267
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium