SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278507

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
do piekła powiadasz...skoro tam mieszkają takie Diablice
to piszę się na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Ja już dawno mówiłem że w piekle będę siłkę prowadzić I widzę że towarzystwo będzie konkretne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull, Artur Oj chłopaki, chłopaki ... Nie wiecie na co się piszecie Ciekawe jak długo byście wytrzymali w towarzystwie takich Diablic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ania przecież z tym filmikiem żartowałam ;P
Co do podziwiania Twoich tyłów to nie potrzebuję, że tak powiem żadnego pozwolenia - wszyscy je będą podziwiać przecież ;)

Jak samopoczucie ? Jeszce trochę i deeebiuty ;) Siły są jeszcze na treningi/ cardio czy już czujesz powoli zmęczenie? Może jakaś fotka aktualne formy? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Jestem po treningu bicepsów, tricepsów i brzucha. Pojechałam zaraz po pracy i tak zamierzam do końca tygodnia. Siły jeszcze jako tako miałam i nawet nieźle popompowałam Szybko i sprawnie Potem 45 min. cardio na bieżni

Bicepsy:

* 4x uginanie hantlami naprzemiennie stojąc
* 3x uginanie hantlem jednorącz w oparciu o ławkę stojąc

Tricepsy:

* 4x prostowanie na wyciągu górnym podchwytem
* 3x prostowanie na wyciągu nachwytem szerokim

Brzuch:

* 6x allachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Oj tam.Takie diabliczki napakowane to się przeżyje.Humor jest to i forma jest.I to cieszy trenera.Doris -aktualna forma jest odpowiednia na 11 dni przed startem.Mam nadzieje ze Tobie i innym sie spodoba.Już niedługo wszyscy będą mogli się zaprezentować na scenie w optymalnej formie ,która i tak uzyskuje się w ostatniej dobie.Choć przyznam że 3 zawodników z 6 do debiutów z klubu idzie z marszu ..Czyli ma już formę startowa na 11 dni przed.Pozostali tradycyjny ostatni tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Praktycznie 10 dni zostało. Powiem, że jadę ostatkami sił i dłużej napewno bym nie wytrzymała... wszędzie widzę jedzenie, nawet mi się śni... czuję smaki na które wcześniej wcale nie miałam ochoty. Czy jestem w formie... już nie długo ocena u trenera. Nie potrafię już obiektywnie ocenić. Coś tam pstrykłam dla was na szybko po kąpieli, więc 100% natural

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest bardzo dobrze a na żywo już niebawem ocenimy i podejmiemy decyzję odnośnie ostatniego tygodnia Trzymaj się mocno już końcówka.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Anka, prezent jest spakowany wiec czasem nie lunatykuj do lodówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Pozytywna energia mnie opuściła więc w weekend jadę po dawkę motywacji, żeby wytrwać jakoś do debiutów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium