SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba wszystko idzie w dobrą stronę. Co myślicie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
na miękką nie wygląda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
Mariusz_Prz
Coraz mniej takich zawodniczek "z jajem" Wszystkie chcą do bikini


trafne spostrzeżenie dlatego tym bardziej fajnie zaglądnąć do tego właśnie dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
No właśnie... mi też tu jest smutno samej... Nie wiem dlaczego tak mało lasek się decyduje na start w sylwetkowym. Bo ciężej trzeba pracować? Bo więcej wyrzeczeń, poświęcenia? Że niby mniej kobieca kategoria? Nie sądzę. Co prawda, można przegiąć, ale ciężkie przypadki wszędzie się zdarzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Elo!

Plan treningowy u mnie zmieniony.

Pon. Plecy + brzuch
Wt. Wolne
Śr. Klatka + biceps + triceps
Czw. Plecy + barki
Pt. Wolne
Sob. Nogi + brzuch
Niedz. Wolne

Jak widać plecy dwa razy w tygodniu.
Teraz nie nawidzę się za ten pomysł! Mam je tak zniszczone, że Mam ochotę wyć w niebogłosy :'-(
Syla podsunęła mi pomysł na wykonanie tych treningów i jest rzeźnia okropiczna! Dzisiaj maści pójdą w ruch. W pracy jestem do 22 i nie wiem jak dotrwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
Przepraszam, że tak się wtrącę, ale ja podziwiam fitnesski sylwetkowe. Sama bardzo bym chciała startować właśnie w tej kategorii. Niestety chęci to za mało, gdy brak predyspozycji somatycznych... Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160433 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234394
Diabełku pamiętaj o mnie%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Rzeczywiście dobrych zawodniczek jak na lekarstwo - można by szybko zliczyć. Przede wszystkim jest to trudna kategoria wymagająca dość dużego wkładu pracy. Tutaj nie wystarczą 2-3 miesiące na siłowni.
Ciężko o dziewczynę z warunkami fizycznymi które predysponują do tej kategorii, lubiącą ciężko trenować no trzymać dietę nie przez tydzień--dwa tylko kilka miesięcy..... Diablicę Sylwia wyśledziła na FB i napisaliśmy do niej. Zainteresowała mnie a jak przyjechała z wizytą to już była pewność że "coś z tego będzie"
Swoją drogą ciekawe czy na Debiutach 2016 ujawnią się jakieś nowe talenty


Zmieniony przez - Artur Ś. w dniu 2015-11-30 19:26:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
tygrysek83
Przepraszam, że tak się wtrącę, ale ja podziwiam fitnesski sylwetkowe. Sama bardzo bym chciała startować właśnie w tej kategorii. Niestety chęci to za mało, gdy brak predyspozycji somatycznych... Pozdrawiam.


tygrysek83 cześć fajnie, że jesteś
To bardzo rozsądne podejście. Masz świadomość swojego ciała i nie robisz nic na siłę. Chociaż czasem warto spróbować
Mi Artur od samego początku wbijał do łba, że wymieciemy wszystko i cały czas byłam podbudowana, ale w głowie była też myśl, że jak nic z tego nie będzie to nie będę się dalej pchała na zawody. Jak się okazało warto było spróbować. I też wiele się zmieniło w moim życiu na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
TomQ-MAG
Diabełku pamiętaj o mnie%)


Pamiętam Tomuś Dzisiaj po 22 prześlę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium