SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278494

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Ostatnie tygodnie są ciężkie ale najważniejsze że forma posuwa się do przodu. Czasu mało ale wszystko ogarniasz i praktycznie wszystko już masz gotowe do wyjazdu. Tylko jeszcze doszlifować formę.
Czekamy na aktualne fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Jak tam na froncie? Jakiś kryzys mi się obił o uszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Artur tak był kryzys 2 dni, głód mnie dobijał i śniło mi się żarcie, w niektórych momentach czułam nawet zapach tego co bym sobie zjadła... kiełbasa, chleb z serem, pizza itd. a do tego Patras robił mi smaka swoim żarciem... pierogiiii I na samą myśl ile jeszcze czasu na ścisłej diecie, łapałam doła, do tego doszły jeszcze nocne zmiany i zmęczenie. :'-( Ale co za dużo to nie zdrowo, trza się wziąć w garść i zapi**dalać Treningi i cardio wykonuje według planu. Cardio 45 min. Dieta trzymana, nic nie podjadam, ze słodyczy raz popiłam colę zero hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dało się zauważyć, że mniej zaglądam do dziennika... ale z tego co widzę to każdy teraz w pełnym skupieniu. W tym tygodniu treningi robię rano, jest więcej luzu, mniej ludzi, więc cyknełam kilka samostrzałów po treningu.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Świetna forma idziesz do przodu jak burzasuper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
PETARDA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
ale forma mam opad szczeny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Forma już prawie, prawie dużo do zrobienia nie zostało tylko szlify i utrzymać to. Widziałam już wczoraj i jaram się Cole 0 możesz popijać sobie w chwilach słabości. Potem odstawimy. Jedzenia jeszcze trochę masz ale wiem że dużo mniej w porównaniu do tego co jadłaś. Ja do pierwszych zawodów prawie 16 tyg. byłam na rotacji to dopiero był głód.

Przyznam szczerze że praca z Anią jest przyjemnością ale mieliśmy takie przeczucie od pierwszego spotkania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładowanko, ładowanko Smacznego!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium