SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278457

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dali radę, bez problemu Pani powiedziała, że bardzo ładnie widać żyłkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull już wiem w czym wystąpię jak następnym razem będę na stoisku
Która wersja lepsza?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
O dziś dietka i trening.Koniec wyżerki.A wersja ta i ta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Tak, już wszystko dopilnowane Miska wyczyszczona i zaraz zassało. Właśnie jestem na siłce i po treningu barków naparzam na bieżni 30 min. Obok mnie jakiś przystojny gostek też szlifuje formę. Chyba zagadam hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Diablica
Bull już wiem w czym wystąpię jak następnym razem będę na stoisku
Która wersja lepsza?







dwa dni - dwie kreacje

obie będą pasowały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Myślałam, że powiesz iż zwariowałam ale widzę, że pomysł się podoba


Dzisiaj u mnie dzień bez treningu, zrobiłam tylko cardio - 30 min. na bieżni tempo 6, wznos 2 jak zawsze. Po zakończeniu cardio pierwszy raz od dawna 15 min. rozciągania, a potem rozwałkowałam mięśnie na wałku i wiecie co? Czułam się po tym przezaj3biście, chociaż samo wałkowanie było dość bolesne. Zero spiętych mięśni, rozluźnienie, zupełnie inna ja! I jak tylko czas pozwoli będę powtarzała ten rytuał. Robota zrobiona, dieta utrzymana, dupa zrobiła się luźna, waga 59,2 Po wszystkim 10 min. na solce, kąpiel i jestem nówka sztuka Dzisiaj już koniec wolnego, wracam do pracy i zaczynam od nocnych zmian
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
3 dzień redukcji, jest okej nogi dzisiaj zrobione redukcyjnie 60-tką do gleby. Uginanie podudzi leżąc zrobione innym sposobem, bo brak maszyny i nawet lepiej weszło a zamiast wypychania suwnicy, zrobiłam wypychanie na maszynie do wyprostów. Można? Można! Potem cardio 30 min. Czas umilałam sobie czytając Musculara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedziemy z tematem najgorzej wpaść w rytm. Co do kreacji to wole pierwszą,Diablica musi mieć pazura!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Pewnie, dam radę kombinezon lepszy, a zamiast wideł - pejcz

Dzisiaj cardio 30 min. na bieżni. Przed tym przyjęte 5 g. bcaa i 5g. glutaminy, a po - rozciąganie i rozbijanie mięśni na wałku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
5 dzień redukcji. Daję radę. Ssie po ok. 2 h. Obserwuję zmiany. Za 4 tyg. będzie git majonez :) akurat na wakacje formę plażową się zrobi ;) U mnie dzisiaj trening pleców. Przerwy pomiędzy seriami ok. 30-50 sek.

* przyciąganie drążka wyciągu do karku, szeroki chwyt 4 x 10
* przyciąganie drążka wyciągu przed sobą 4 x 10
* wiosłowanie wąsko (uchwyt wyciągu do klatki- siedząc) 4 x 8–10
* podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3 x 15

+ brzuch
* na ławce rzymskiej 3x20 z talerzem 10 kg.
* wznosy kolan do góry w zwisie na drążku 3x15

Po treningu oczywiście cardio 30 min.



Zmieniony przez - Diablica:) w dniu 2015-06-12 19:29:04
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium