SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278517

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Wczoraj był dzień pt. bicek, tricek i brzuch, ale delikatnie, na lekkich cieżarach, a dobrze dopompowane. Zresztą byłam tak zmasakrowana po całym dniu, że na więcej nie było siły. Potem cardio 45 min. Waga dzisiaj rano 53,9. Więc zlazło trochę wody. Jednak do formy startowej trochę brakuje Zamówiłam cyrkonie do nowego stroju i czekam aż dojdą. W święta działam! Zobaczymy jak wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull doszły doszły suple! Moje ulubione Activlab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli tam są BATOOOOOOONYYYYYY to lepiej trzymaj je w bezpiecznym miejscu hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Sylwia aż mnie trzęsie jak na nie patrzę!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
w sobotę zjadłem 5szt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull wcale ci się nie dziwię, bo to niebo w gębie Po zawodach możemy zrobić kolejne zawody kto zje więcej batonów Ale najpierw chyba muszę sobie zasłużyć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Wszystko ładnie pięknie, ale 1 ma aż 447 kcal w 100 g. To ok. 1,3 h na bieżni!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Batony i inne smalce już były.Aż dzisiaj rozmowa telefoniczna musiała być żeby rogi znowu podnieść i ducha walki wzniecić.MP już za dwa tygodnie i trzeba iść jak czołg przez pole walki.Więc dokładamy cardio i zaciskamy poślady diablica .Jasne??????To ok. 1,3 h na bieżni!- to Twoje słowa.Podobają mi się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zdecydowanie wolę tabliczkę czekolady w to miejsce ale wiadomo - co kto lubi
Ania przed debiutami też tyle cardio kręciłaś czy było nieco mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Było więcej jedzenia i mniej cardio.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium