SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278481

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Sylwia nie wiedziałam o co chodzi Teraz dopiero zauważyłam, że z Martą jesteśmy na stronie głównej sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 251
Ostatnie 2 godziny w pracy spędziłam na przeczytaniu całego dziennika ! Takie lektury to ja moge miec! :D :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Ruda713 hihi to dobrze, że się nie nudziłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzisiaj po nocce, spałam 4 godzinki, bo czekało mnie sprzątanie w domu, pranie, szykowanie posiłków i zakupy, więc jak już wszystko porobiłam, pojechałam na siłkę odrobić lekcje
Jestem po treningu pleców, nawet fajnie wszedł i tak szybko mi przeleciało, że mam wrażenie jakbym zrobiła ze dwa ćwiczenia, a było tak...

* 4 serie ściąganie drążka przed sobą z wyciągu górnego
* 2 serie podciągania na drążku i 2 serie ściąganie drążka z wyciągu górnego do klatki
* 4 serie wiosłowanie sztangą podchwytem
* 4 serie wiosłowanie jednorącz na wyciągu siedząc
* 3 serie wyprostów

+ łydka 3 serie na suwnicy stojąc na stepie i 3 serie stojąc jednonóż z talerzem

+ brzuch 4 serie skłony na ławce rzymskiej z talerzem

+ 45 min. cardio na bieżni

Oglądam się mniej w lustrze, żeby się nie shizować ale wydaje mi się, że forma delikatnie do przodu, chociaż waga stoi w miejscu, a nawet jest więcej niż ostatnio ok. 54-54,5 kg. Dzisiaj posiłki jadłam regularnie co 3 godz. bo dziś wolne od pracy w nocy i pójdę spać normalnie zwykle przedłużam do 4 godz. bo tak to nie jadłabym zbyt długo przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Love cardio done

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870271
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Rokko bary muszą być big!

prz1993 bo Anie są the best! Forma jeszcze się robi, ale dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
No to co.. zapraszam! Hehe!

https://www.facebook.com/SFDpl?pnref=story



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze wyszło Ale taka jakaś grzeczna - jak nie Ty hehehehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium