SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Haha! Sylwia zawsze coś! Lepszy rydz niż nic !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Ale mam zakwaszone plecy ! Chodzę dzisiaj jak robokop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Trening był konkretny i na innych maszynach niż zwykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Na sobotnich konsultacjach ustaliliśmy kilka zmian w treningu. Dorzucamy jeszcze trening klatki, więc teraz trenuję 4 razy w tygodniu. Tym planem polecę jeszcze do stycznia, do czasu rozpoczęcia redukcji. Dieta póki co bez zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Waga dziś rano na czczo wskazywała ... 60,4 kg. Liczyłam na więcej przy końcówce masy, no ale cóż...nie jest najgorzej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870274
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę że jest to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę że 1,5 roku temu było 47,5kg. To 13kg. różnicy zwłaszcza że masz niski poziom tłuszczu. Rokuje to że w okresie redukcyjnym nie będziesz musiała katować się na cardio a dieta ulegnie tylko niewielkiej korekcji. Mamy nadzieję że na senie zostanie ok. 54kg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze wyjaśnię zmiany w rozkładzie treningów u Ani. Wracamy do starego systemu czyli trenujemy już wszystko w systemie 4 dniowym. Bez większego nacisku na biceps i triceps który i tak jest mocno zaangażowany i rozwijany podczas treningu np. pleców i klatki. Wszystko w celu równomiernego rozwoju grup mięśniowych z zachowaniem kompletności i proporcji. Dla ciekawych wyjaśnię że przyczyną zmiany na 5 tyg. u Ani treningów na system 3 dniowy (trenowane były tylko barki,plecy ,nogi) było przeciążenie związane z pracą zawodową. Przyznam że tak to planowaliśmy i zastosowaliśmy zarówno u mnie jak u Ani.Zwracam uwagę że są to najważniejsze grupy mięśniowe mające wpływ na ogólny wygląd sylwetki.Przy okazji zwracam uwagę że to nie biceps i triceps jest podstawą oceny formy a równomierny rozwój całej sylwetki zakładając że na początku i z założenia była ona somatycznie poprawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
13 kg. ech... i gdzie to widać? }-( hehe Smalec myślę szybko poleci, napewno lepiej leci niż masa idzie w górę Przy ostatniej redukcji schodziłam z 58,5 kg. i po odwadnianiu zostało 52 kg. więc jak zwykle pewnie masz rację i tym razem będzie ok. 54 kg.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium