SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278445

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Czekam na foty, waga ładnie przybywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull będą będą masa musi iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Teraz przynajmniej można poszaleć a nie tylko ryż, ryż i ryż

Do pracy burgery: bułeczka grahamka, sałata, ogórek zielony, pomidor malinowy i oczywiście kotlecik mielony z kuraka.
Śniadanie: zamiast płatków owsianych tym razem kaszka manna z żurawiną, rodzinkami, bananem i twarogiem posypane kakao - ODLOT!
Przekąska między posiłkami zamiast wrednych batonów i czekolad upiekłam ciastka owsiane: płatki owsiane, mąka razowa typ 2000, jajka, rodzynki, żurawina, kakao, masło migdałowe, orzeszki ziemne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Ostatnio mam jazdę na coś kokosowego. Więc co będzie, no co???

Seeernik kokooosooowyyy !!! oczywiście 0% cukru!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Najładniejsze foto, wyglądasz fenomenalnie!
Wiec nie przegnij z jedzeniem :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull ale tytuł dałeś hahaha oficjalnie zostałam żarłokiem roku :D nie jest tak źle już skończyłam z mega obżarstwem
Właśnie wrociłam z siłki i czekam na wejście do kosmetyczki... Idę na ścąganie żelu, pazurki na krótko co by można porządnie zaciskać pięści na sztandze
A po wczorajszych nogach mam porządne zakwasy aaaa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Decyzja podjęta! Szykuję się na 2016 i jadę po złoto! W przyszłym miesiącu wbijam do mojego szefunia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull to zdjęcie faktycznie super jest! Szkoda, że zawsze tak nie można wyglądać. Ale cóż najpierw masa... żeby było z czego potem rzeźbić. Został nie cały rok do następnych mistrzostw więc nie ma się co zastanawiać tylko brać nogi za pas i do roboty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
porandojin dzięki postaram się nie zawieść i znów dać z siebie 110%
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium