SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
No trochę jestem rozbita to fakt Muszę się zorganizować i przybyć po motywację i żebyś rzucił okiem w jakim punkcie jestem Obawiam się, że po tych konsultacjach zakaz wszelkich batoników będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Moja zguba Dorwałam promocję i zaraz kupiłam kg. orzeszków. Zmieliłam na masło. O niebo lepsze niż kupne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Posiłki na dzisiaj gotowe. Roladki z kurczaka z paskami czerwonej papryki i ogóraskiem kiszonym posmażone jeszcze na 2 dni. I naleśniory dla mojego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
popuri orzeszki ziemne solone kupiłam. Ok. 11 zł. za kg. Ostatnio miałam migdały 20 zł. za kg. bez dodatków. Mielę je w pojemniku blenderem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
W Poznaniu kupiłaś takie tanie migdały? Gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Nie w Poznaniu. Kupiłam w Tesco w %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania - myślałam że ta uczta to wszystko Twoje! To byłoby już mega niesprawiedliwe hehehe nie dosyć że batony wcinasz to jeszcze naleśniory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Sylwia to by było zbyt piękne Chociaż nie potrafię znowu wejść na tryb "głodowania". Jednak po konsultacjach u was pewnie będę musiała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzisiejszy trening bareczków wyglądał tak...

4x wysiskanie sztangi stojąc
4x naprzemian unoszenie bokiem
4x unoszenie w tył w opadzie tułowia
3x wyciskanie hantli nad głową stojąc na dobicie

+ 40 min cardio
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium