SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278456

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Trzymam cały czas!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jutro będzie też Sforcia żeby poćwiczyć z Wami pozowanie i zobaczyć jak wyglądają przedstawicielki 2 różnych kategorii tydzień przed startem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
czikita007, rudka898 dzięki!
Sylwia super! Im nas więcej tym lepiej! do zobaczenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dotarłam już do Śremu, więc czekam aż przybędą szefowie i zaczniemy działać! Ostatnia ocena i wszystko będzie wiadomo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
to ja za 10 minut też wyjadę, do zobaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull nie wiedziałam, że będziesz miło było poznać, ale chyba jakiś spięty troszeczkę byłeś fajnie będzie się rozluźnić i pojeść razem już po tym całym stresie i nerwówce, także do zobaczenia wkrótce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
A teraz do rzeczy... Już po wszystkim. Jestem w domu, ochłonęłam. Dziś na spotkaniu poczułam tą atmosferę zawodów. Było nas więcej i nie było już zabawy, to taka próba generalna. Artur stwierdził, że forma jest dobra i w diecie wiele nie zmieniamy, bo i tak jest mi ciężko na niej żyć. Jedyne co ucinamy to owoc i żółtko. Więc rano suchy placek, ale i on smakuje na głodzie Zrobiliśmy pozowanie, które myślę poszło nie najgorzej, bo wiadomo w końcu decydujemy się na pokazanie przed setkami ludzi więc chcemy czy nie, nie ma odwrotu trzeba jakoś wypaść Czekam jeszcze na rozpiskę od Artura odnośnie ostatnich treningów. Będziemy również w kontakcie, żeby nie nawalić przy odwadnianiu, ładowanie już będzie pod okiem Artura i Sylwii, bo jedziemy już w piątek razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
tak,
onieśmielony Twoi urokiem byłem
a do tego nie wyspany, skończyłem prace o 5h rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
W drodze powrotnej ze Śremu zaraz zachaczyłam o siłkę i zrobiłam dzisiejsze cardio 55 min. na bieżni. Resztę dnia spędzę w kuchni na szykowaniu posiłków na jutro. Wolę coś robić, bo jak się nudzę to myślę o jedzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull hahaha nie przesadzaj... Ja też byłam nie ogarnięta, wczoraj popołudniu skończyłam pracę, a wstałam dzisiaj o 5, bo nie mogłam spać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium