SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278440

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Jeszcze nie schodź na ten zawał - najpierw medal hehehe Wrzuć jakiś materiał na pompie z treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Yhm... Oczywiście :D :P Oki, może coś uda się skręcić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki mi się śnił


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Sylwia jak możesz mi to robić??? Właśnie o takim marzę!!! Całego bym wsunęła na raz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
to juz pod masochizm podchodzi

ale ja właśnie wsunąłem burgera także nie mogę narzekać

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też bym zjadła ale właśnie omlet wleciał więc jest spoko Anita pochwaliła się wczoraj że piecze doskonałe ciasta i po zawodach nie ma sprawy więc musimy sobie coś u niej zaklepać Jutro będziesz miała okazję poznać
Arni - u mnie jutro burger będzie, muszę się zaopatrzyć w produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Miki jak to burgera??? Nie masz ty za dobrze??? :P Uuu szukam takiej cudotwórczyni która zrobi mi taki z nutelli, masła orzechowego, kajmaku, orzeszków z jakimś kremem waniliowym na kruchym spodzie :D to byłby odlot! Sylwia, a Artur mówił, że ty nic nie możesz!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mogę po swoich zawodach a nie po waszych hehehe do MP nic a nic ze słodyczy - forma najważniejsza
Zresztą ty też wychodzisz na MP więc wszystko z umiarem

Zmieniony przez - Sylwia K. w dniu 2015-01-31 13:24:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Heh jakoś damy radę... Wiem, wiem, jeden dzień sobie odbiję, a potem spowrotem do miski :P To i tak jest jakiś cud, że od grudnia daje radę bez słodyczy, biorąc pod uwagę, że całe życie byłam nałogowym zjadaczem czekolady... i nie jednej, a nawet kilka dziennie! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Jasne że dacie radę na czekolady przyjdzie czas a teraz mamy inne priorytety. Ja wam dam placki - przeciwniczki ostro trenują!!!
Już jesteśmy praktycznie na finiszu i walczymy o najwyższe lokaty

A Śliczna na aeroby forma sama się nie zrobi....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium