Anna Andrzejewska na co dzień jest trenerem personalnym. Jej zadaniem, jak sama powiedziała, jest pomaganie ludziom w osiągnięciu ich własnych celów. Jest osobą, która lubi podejmować wszelkiego rodzaju wyzwania i sprawdzać się w różnych dyscyplinach sportowych - od sportów sylwetkowych, po trójbój siłowy oraz boks. Przeurocza Ania, specjalnie dla Was, w pigułce opisała swoją przygodę ze sportami sylwetkowymi i to, jak to znalazła się na scenie debiutów kulturystycznych.


“Moja przygoda ze sportem zaczęła się w wieku 8 lat, kiedy to zaczęłam biegać długodystansowo. Jednak tę pasję po paru latach zamieniłam na boks. Na salę bokserską trafiłam całkiem przypadkiem, kiedy to mój znajomy wyciągnął mnie na jeden trening. Szybko zakochałam się w tej dyscyplinie sportowej i dzień w dzień przychodziłam na treningi, by móc zgłębiać tę dyscyplinę sportu. W boksie amatorskim stoczyłam wiele walk - na turniejach, Pucharach Polski, Mistrzostwach Polski. Stoczyłam nawet jedną walkę zawodową. I tak po paru latach spędzonych w ringu znalazłam się na siłowni, która to zawsze była elementem mojego treningu."

"Od zawsze dbałam o to, by wyglądać jak najlepiej, a praca nad sylwetką przysparzała mi wiele szczęścia. Gdy podjęłam się pracy na siłowni jako trener, zaczęłam coraz więcej czasu poświęcać na kształtowanie swojego ciała. Aż w końcu znalazłam team (Fenix Team), z którym chciałam współpracować i któremu zaufałam. Tak oto znalazłam się na scenie debiutów kulturystycznych, po których poszłam za ciosem i zdobywałam kolejne trofea."

Dotychczasowe osiągnięcia Ani w sportach sylwetkowych:
Debiuty 2018 r. - 1 miejsce w kategorii fitness sylwetkowe +164 cm + wygrana w open
Mistrzostwa Wielkopolski - 2 miejsce w kategorii fitness sylwetkowe open
Mistrzostwa Śląska - 1 miejsce w kategorii fitness sylwetkowe open
Mistrzostwa Polski 2018 - 1 miejsce w kategorii do 168 cm + wygrana w open
Mistrzostwa Europy 2018 - 4 miejsce w kategorii fitness sylwetkowe do 168 cm
DIAMOND Cup Poland 2018 - 4 miejsce w kategorii fitness sylwetkowe do 168 cm

ZOBACZ też: Ania Andrzejewska - ocena sylwetki

Komentarze (3)
RPS1990

Brałbym.

1
jarek93r

bez tego brozera wyglada ladnie

1
domosos

Z odrobiną tkanki tłuszczowej jest jej o wiele ładniej.

0