SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278486

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Nooo strój skończony Śliczni widzieli, a wam nie pokażę

Jestem po konsultacjach w Śremie u Sylwii i Artura Wszystko idzie zgodnie z planem

Z Sylwią dzisiaj zrobiłyśmy przed treningiem pozowanie, a potem barki i dwugłowy uda, a po treningu pogadanki i 30 min. cardio.

Ustaliliśmy kilka zmian w diecie i treningu, co by forma szła do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strój ładny i tylko czekać na prezentację już na scenie

Forma w kilku słowach - w dobrym punkcie na dziś, bardzo duży progres przez 1,5 roku przygotowań. Zarówno wypracowana forma jak i prezentacja jest na wysokim poziomie. Przy okazji mogę podkreślić że atutem Ani jest wspaniała prezentacja postaw obowiązkowych i T-walking. Piszę o tym dlatego że nawet najlepsza forma może zostać zaprzepaszczona właśnie przez prezentację na scenie.
Pozornie krótka chwila na scenie a wymaga niezliczonej ilości powtórzeń podczas całych przygotowań - aż do perfekcji.
Mamy nadzieję że wykonana praca zaowocuje na scenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Sylwia dzięki za słowa uznania ciekawa jestem jak będzie gdy dojdzie stres, a nogi będą jak z waty Dokładnie tak, trzeba ćwiczyć non stop do znudzenia, szczególnie jeśli zaczyna się od zera. Masa mięśniowa to nie wszystko, na scenie chcemy oglądać kobietę, która jest pewna siebie, porusza się z gracją i wdziękiem, a nie sztywny kołek... jakby jej ktoś kij do d*py wsadził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Jaki stres? Idziesz jak czołg do przodu i niema miejsca na sentymenty Niech przeciwnik się martwi bo czołg się nie zatrzymuje
A pozowanie to trening do znudzenia by pozowanie stało się nawykiem chyba ze czołg niema gąsienic .Wtedy kicha.A takie czołgi się zdarzają.

Zmieniony przez - Artur Ś. w dniu 2014-12-30 16:53:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Ty się nie stresuj bo cudna jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
rudka898 heh ale teraz dałaś

Ps. Tuż przed zawodami chyba narobię w gacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
ja też gorąco kibicuję,nie chciałam Ci spamować świetna forma,piękne barki (mam fizia na ich punkcie) kibicuję śliczna jesteś i jaka pracowita

Zmieniony przez - dorotkastokrotka w dniu 2014-12-30 20:44:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dorotkastokrotka
ja też gorąco kibicuję,nie chciałam Ci spamować świetna forma,piękne barki (mam fizia na ich punkcie) kibicuję śliczna jesteś i jaka pracowita

Zmieniony przez - dorotkastokrotka w dniu 2014-12-30 20:44:11


Myślę że Ania nie ma nic przeciwko Waszym wpisom - zawsze to dodatkowa motywacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
dorotkastokrotka super cieszę się ależ nie spamujesz, zawsze to dodatkowa porcja energii dla mnie Sylwia ma rację Tylko głupiec nie potrzebuje wsparcia innych ludzi , każda osoba która w nas wierzy powinna być dla nas motywacją i dawać power do dalszej pracy Ja też uwielbiam duże bareczki i takie kuliste mmm haha chciałabym żeby jeszcze coś podrosły może za kilka lat dociągnę tu i ówdzie, wtedy będę kompletna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Artur Ś.
Jaki stres? Idziesz jak czołg do przodu i niema miejsca na sentymenty Niech przeciwnik się martwi bo czołg się nie zatrzymuje
A pozowanie to trening do znudzenia by pozowanie stało się nawykiem chyba ze czołg niema gąsienic .Wtedy kicha.A takie czołgi się zdarzają.

Zmieniony przez - Artur Ś. w dniu 2014-12-30 16:53:43


Teraz dopiero zauważyłam twojego posta Artur hehe dobreeee dobreeee!!! JESTEM CZOŁGIEM! Muszę o tym myśleć przed wyjściem... albo lepiej... powiesz mi to okey!?
Dobrze gadasz... bo samo się nie zrobi, trzeba ćwiczyć, nawet codziennie jeśli kiepsko idzie... ale to prawda, że trzeba mieć trochę dryg, bo z kołka baletnicy nie zrobisz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium