SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278492

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull
Drugie miejsce na MP to nie był przypadek tylko rywalizacje teamów. Byłaś najlepsza. Natomiast jak w pierwszym starcie na ME czy MŚ do finału się nie załapiesz to szkoda zdrowia - bo nie medale są w życiu najważniejsze.


Nie no wydaje mi się, że Natalia słusznie wygrała. Ja sobie dawałam 6 miejsce wtedy Masz rację Wojtek, dlatego nie myślę o tym, żeby jechać po medal. Takich aspiracji wysokich nie mam, wiem, że mam pewne wady i braki. Ale nie oczekujmy za wiele to tylko kilka lat treningu. Fajnie było by pojechać dla sprawdzenia, jak wyjdę z zawodniczkami na takim poziomie. Finał to już byłby szczyt szczytów. Ale najpierw to muszę sobie głowę poukładać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Grubcio w Pradze




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Braki i wady jak każdy....ale są też zalety i baza (somatyka) no i bardzo dobra scena. Głowa do góry i reset potrzebny. Ten sport jest wymagający ale to już wiesz. Weź rozbieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Sylwia K.
Braki i wady jak każdy....ale są też zalety i baza (somatyka) no i bardzo dobra scena. Głowa do góry i reset potrzebny. Ten sport jest wymagający ale to już wiesz. Weź rozbieg.


Chociaż scena dobra hehe Dzięki Sylwia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
nie marudz tylko zdrowiej i bierz sie w garsc
wolalismy Cie na trybuny wtedy na finalach, gdzie zescie znikneli ? dobre miejsca kolo nas byly wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Powoli, ale biorę się

Ruszyliśmy do was, ale Patryk zawlekł nas w jakieś wejście od tyłu i doszliśmy na samą górę w środek, nawet dobry widok był i tam zostaliśmy już
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
W środę zrobione plecy. Choroba jeszcze trzymała mnie dosyć mocno. Cieżko było oddychać, gile z nosa, suche gardło, ale to nic. Nie odpuszczam tak łatwo. Bluza z kapturem i jazda!

1. Podciąganie na drążku- szeroki chwyt -z pomocą 4x12
2. Wiosłowanie pół sztangą podchwytem - szeroko 4x 12-8 40-50-60-60 kg.
3. Wiosłowanie jednoracz do boku uchwytem wyciągu dolnego 4x12-10. 45-50-55-55 kg.
4. Wiosłowanie uchwytem wąskim z wyciągu dolnego do brzucha w opadzie tułowia 4x 12-10
5. Ściąganie drążka wyciągu górnego za kark 4x 12-8
6. Wyprosty tułowia na maszynie 3x12-10


Zmieniony przez - Diablica:) w dniu 2015-10-10 11:57:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Po wyjeździe do Czech poprzestawiały mi się dni treningów. W piątek przypadły mi nogi. Po rannej zmiane w pracy trening nóg to niezły wyczyn.
Tym bardziej, że po środowych plecach coś mi się naciągnęło w mięśniu skośnym brzucha, nawet nie wiem w jakim momencie i rwało całkiem solidnie. Na szcęście Ania v chroba - 1:0 dla mnie :P Został kaszelek i lekki gil :D Chyba naprawdę jakaś zła aura wisi nade mną. Albo ktoś mnie zaczarowywuje... jakaś konkurencja :P

Nogi

1. Przysiady na suwnicy 5x12-8
2. Wypychanie na maszynie jednonóż 4x12-8
3. Przysiad bułgarski 4x12-8
4. Wyprosty nóg na maszynie 4x12-8
5. Uginanie nóg w leżeniu 5x12-8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Naoglądałam się fot z zawodów i znów przypomniałam sobie jak fajnie gdy nadchodzi ten dzień.
Dobrze... motywacja i nadzieja wraca

Taka moja mała refleksja na dziś... "Tylko sobie możesz ufać w 100%"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium