SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 279328

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
4 paczki ryżu... wszystko w temacie a kolesie mi tu narzekają, że im 2-3 paczki dziennie ciężko przejeść bidulki albo jemy, albo zmieniamy sport Ania wybrała pierwszą opcje
4

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
A w Biedrone ryz pakowany po 150g w paczce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
arnold69
4 paczki ryżu... wszystko w temacie a kolesie mi tu narzekają, że im 2-3 paczki dziennie ciężko przejeść bidulki albo jemy, albo zmieniamy sport Ania wybrała pierwszą opcje


Muszę być stale najedzona, inaczej mam wrażenie, że zaraz masa mi leci
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
PUSHhard
A w Biedrone ryz pakowany po 150g w paczce


A jaki to ryż? Kurde nie widziałam... Ja kupuję teraz jaśminowy. Jakoś najlepiej mi pasuje.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Redukcja & Masa

7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Ania, zwykly bialy. Jasminowy, basmati i parboleid po 100 g. Ogolnie bym nie zauwazyla roznicy.. ale jak doszlam do domu i ppstawilam na stole oba obakowania (bialy i jasminowy), to opakowanie bialego bylo wyzsze pies sie cieszy, bo wiecej w misce



Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-08-29 18:00:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Trochę zaniedbałam dziennik, przyznaję. To ze względu na to, że mam teraz drugą pracę, więc w sumie ok. 13 godz.dziennie + swoje treningi i codzienne obowiązki, nie jest łatwo to wszystko zgrać, więc wydatki czasowe ograniczam do minimum

Treningi tak samo cały czas siła i masa. Za jakiś czas planuję konsultacje u Artura i Sylwii

Treningi 4 x w tygodniu

Wt. Klata + brzuch
Śr. Barki
Pt. Plecy + brzuch
Niedz. Nogi

Bez aero oczywiście

Dieta:
1. 30 g. odżywki + 60 płatków + owoc
2 i 3 100 kury + 100 ryżu/ 10 wafli + warzywo
4 i 5 100 kury + 100 ryżu/ 10 wafli/pieczywo razowe + warzywo + 30 g. orzechów / 15 ml. oleju kokosowego

Raz na tydzień oszukany.

Wczoraj nogi. Po całym tygodniu zajazdu opadłam z mocy więc zmniejszyłam ciężary, postawiłam na powole ruchy i mocne dopinanie mięśni



7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brak regeneracji robi swoje. Potrzebujesz trochę odpoczynku. Widzimy się w weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Fajny filmik, mój montaż był trochę gorszy

Bez kasy nie ma masy, jak to nasz szef często mi podpowiada wskazówki dot. kulturystyki Ania trenuj, jedz, śpij i rośnij
7

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
arnold69
Fajny filmik, mój montaż był trochę gorszy

Bez kasy nie ma masy, jak to nasz szef często mi podpowiada wskazówki dot. kulturystyki Ania trenuj, jedz, śpij i rośnij


Sylwia wyśpię się po śmierci

Film zmontowany oczywiście przez Patryka ja aż taka dobra w te klocki nie jestem
Arni trochę wydałam w tym miesiącu... karnet na siłkę, zapasy kurczaka, nowe adidasy nic tylko czekać aż urosnę
6
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

forma lato