SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278448

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na Twoim miejscu odpuściłabym trening i tak Ci polecam. Ja na jutro już się nastawiłam ale co tam odrobimy. Zdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Noo odpuściłam 1:0 dla lenistwa
Tak myślałam, że już się naładowałaś, a tu dupa, ale Maciej chciał jechać o 7:30 W wolne wstać o 6 rano to trzeba mieć downa
Jutro dla odmiany pojadę na inna siłkę i nadrobię. Zrobię klatkę z barkami, a na następny trening zrobię drugie plecy i łapy. Zresztą i tak mam jeszcze zajechany plecak po poniedziałku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobimy innym razem a wyspać się dużo daje Ja zaraz ruszam do ataku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Na bank!
Tak się wyspałam, że aż przespana jestem i dalej się czuję jak kupa
O 11 listonosz przyniósł mi paczuszkę z nowym wdziankiem, który na poprawę humoru i samopoczucia zamówiłam u Marty - Fit Flower. Teraz będę superhot
Jestem gotowa do akcji, koniec op*****lania. Pod wieczór jadę do Agi, naszej klubowej koleżanki bikiniary i robię trening klatki z jej mężem. Ze względu na L4, które obecnie mam, nie mogę do soboty pokazywać się u siebie na siłce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Jadę się spompować Nareszcie!

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4573 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
tylko nie przesadź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Trzeba trenować hardcorowo!
Muszę wrzucić jakąś przedtreningówkę, żeby się odmulić. Po treningu wjeżdżam na jakiegoś kebabcia, bo za chudo się robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
A tak swoją drogą waga pokazuje 61,5 kg. w dobrej formie. Rano kafle widoczne razem ze skosami, a nogi się tną. Na oko dobudowane ok. 1 - 1,5 kg. mięsa. W zeszłym roku byłam pączuszkiem z wagą 60 kg. o tym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robi się bardzo ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
No zjeżdża powolutku, ale i tak wolę świoniomasę

Trening zmieniłam i ustawiłam się pod Piotra. W sumie i tak wszystko mi się poprzesuwało w tym tygodniu. Na tapecie to co najlepsze - bareczki + tricepsy + brzuch Magiczne pieczenie czuję do teraz



1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium