SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278461

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Aniu spóźnione, ale szczere gratulacje wygranej na debiutach widziałam Cię ok rok temu na warsztatach i przez ten czas wykonałaś kawał ciężkiej pracy Powodzenia na kolejnych zawodach - ten sezon to chyba do Ciebie należy

Zmieniony przez - eveline w dniu 2015-03-16 05:43:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Hubert81
Jak zwykle wyszedłem sympatycznie na zdjęciu
Dzięki za rzeczową dyskusję Artur, ja Ci nie popuszczę i nawiędzę Cię niebawem żeby wyciągnąć nieco wiedzy



Miło było się zobaczyć i poznać w realu. Zapraszamy - zawsze drzwi otwarte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Jestem po treningu nóg. Ależ była pompa, aż miło nogi po treningu były jak z waty Po nogach bez cardio. Cały tydzień jestem zmuszona dojeżdżać 20 km. na inną siłownię i znowu czasowo w plecy Tym bardziej, że mam w tym tygodniu nocne zmiany. Ale co tam dam radę Dieta taka sama jak przed debiutami. Narazie aż tak głodna nie chodzę, ale podejrzewam, że jak podkręcę cardio to się zacznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzisiaj chodzę jak inwalidka po wczorajszych nogach Przydał by się balkonik w łazience Zaraz uciekam na siłkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull Muszę być twarda i dać radę bez balkonika

A tak na serio... Dzisiaj zrobiłam plecy z brzuchem. Power był, pompa też. Chyba niedługo trzeba zrobić kontrolę formy czy czasem nie jestem za gruuuba w końcu 4 tygodnie jeszcze. Powinnam już być w miarę zrobiona, a tu fałdka na bebzonie jest

Plecy:

* 4x ściąganie drążka szeroko do bioder
* 4x podciąganie na maszynie
* 4x ściąganie uchwytu jednorącz z wyciągu górnego
* 4x wiosłowanie siedząc do brzucha wąsko
* 3x ściąganie drążka szeroko za kark

+ brzuch 6x allachy

+ cardio na bieżni 40 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
na bank się upasła po tych batonach zjedzonych podczas szkolenia

Anka, kiedy się do Artura i Sylwii wybieracie
może uda mi się wlecieć na chwilę
ale bo i nawet trening jakiś zrobić? :)

Zmieniony przez - Bull w dniu 2015-03-17 22:26:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Sam widziałem, że przynajmniej 3 zjadła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Po zawodach sobie nie żałowałam i trochę popuchłam. Teraz trener Artur musi coś poratować :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium