SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278510

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Ania ...ostatnie konsultacje w Śremie ;0 przed zawodami...to brzmi dziwnie...kiedy ten czas tak zleciał? !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dla mnie dobrze niech zapierdziela szybciej! Im bliżej tym lepiej, ja już chcę!
Ostatnia ocena i albo wóz albo przewóz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapierdziela, zapierdziela!
Tak było jeszcze rok temu - nasz przystanek w drodze na Debiuty 2014

ZA TYDZIEŃ W TRASĘ KOCHANI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dla mnie jeszcze 9 dni... Jestem dzisiaj po treningu czwórek i łydek. Po pracy uderzyłam na siłkę. Oczywiście weszłam i co? Czuję brak sił... Jednak trening zrobić trzeba, na tyle ile się da. Bez cardio po nogach. Forma jest ok byle udało się to utrzymać i nic nie zepsuć.

* 5 x wyprosty
* 4 x przysiady
* 4 x wypychanie na maszynie
* 3 x wykroki
* 6 x łydki stojąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Sylwia to była dla mnie dłuuuuuuga i ciężka droga od poprzednich debiutów Już nie mogę się doczekać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co, jutro piątek a w piątek za tydzień wyjazd Ja już odliczam Mocy nabrałam po popołudniowym odpoczynku. Byle do jutra starczyło bo plecory trzeba zrobić

Droga długa ale owocna Forma jest!

Zmieniony przez - Sylwia K. w dniu 2015-02-19 20:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Tak Sylwia czy owocna to się okaże. Zostało 8 dni... Teraz już tylko staram się utrzymać formę. Kolejny ciężki dzień za mną. Praca, a potem szybki posiłeczek i jazda na siłkę klatka i brzuch +cardio. Teraz już staram się dobrze podpompować, ciężary odkładam na bok. Zabrałam ze sobą chłopaka do asekuracji, bo czułam, że może być ciężko, ale nie było najgorzej. Plan wykonany i to najważniejsze. Zostało mi zrobić plecy i ten tydzień zostanie zamknięty, a w niedzielę jedziemy z atram do Śremu na ostatnie konsultacje i wskazówki przed zawodami. Jest głód i chce się jeść, ciągłe myślenie o słodyczach, ale ostatnie dni przede mną więc trzeba wytrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się cieszę że nie jestem wielkim amatorem słodyczy więc aż tak nie tęsknię za nimi ale inne rzeczy hmmmm....też bym jadła W niedzielę dostaniecie ogromną ilość motywacji i pozytywnego nastawienia - jak zawsze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
No to zostało 7 dni do zawodów jupiiii! Dzisiaj zrobione plecy i łydki + cardio 45 min. Lekko nie było, ale dałam radę. Jutro rano wizyta w Śremie i już będę wiedziała na czym stoję Będzie też atram i dostaniemy wytyczne co robić w ostatnim tygodniu. Trzymajcie kciuki!

* 4x ściąganie drążka przed sobą do bioder
* 4x wiosłowanie półsztangą szeroko
* 3x ściąganie drążka z wyciągu górnego wąski chwyt
* 4x przyciąganie uchwytu wąskiego do brzucha siedząc z wyciągu dolnego
* 3x wyprosty na maszynie

* 3x wspięcia na palce stojąc Smith
* 3x wspięcia na palce jednonóż z talerzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
U Ani odliczanie. Kibicuję i podglądam cichaczem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium