SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278515

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Artur jasne Najwyżej padnę na ryj Zastosowałam na noc ziółka i rano nastało oczyszczenie. Jest poprawa, zaraz waga zeszła do 53,3. Dzisiaj chyba powtórzę ten zabieg A tak wyglądałam rano po przebudzeniu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ania, zdradź po jakich ziółkach tak się wygląda to będę piła hektolitrami
Wiem, wiem, że to ciężka praca
Forma super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
lubiekaszke Jak chcesz mieć srakę to proszę bardzo... leć do apteki i kup sobie "Sennik"

Formę właśnie próbujemy naprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
czym napsułaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull przecież wiesz, że po debiutach to wszystko szło... nazbierało się i odłożyło tu i ówdzie ale głównie TO WINA MASŁA, stało i stale patrzyło na mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Hello ludziska! :) Święta, święta i po świętach U mnie żadnych świąt nie było. Chłopak wyjechał do rodziców. A ja oprócz treningów zajmowałam się klejeniem stroju. Od rana do wieczora. Wszystkie gnoty mnie bolą Taki odpoczynek Zdecydowałam, że zrezygnuję z odwiedzin u rodziny ze względu na ogrom żarcia które u nich się znajdowało... i tak dostaję na łeb jak jestem w sklepie. Każde zakupy robię w locie, żeby na nic nie patrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Trenuje oczywiście na tyle ile sił starcza. Węgle obcięte o połowę z tego co przed debiutami. Można wyobrazić sobie jak się czuję. Żadne przedtreningówki czy kofeina już nie działa. Cardio dołożone, jest masakra. Do soboty mam nocną zmianę w pracy, więc już wogóle masakra, ale zejdę w niedzielę i mam urlop cały tydzień W tym czasie oczywiście przygotowania do MP. Jeśli dożyję

Obecna dieta:

1. 30 g. płatków / 6 białek / 4 truskawki
2. i 3. 100 g. kurczaka / 2 wafle ryżowe / brokuły
4. 100 g. kurczaka / 30 g. ryżu / 30 g. masła orzechowego z orzeszków ziemnych / warzywo
5. 100 g. kurczaka / 30 g. masła orzechowego

Suplementy;

Przed treningiem
5 g. BCAA i 5 g. glutaminy
Po treningu 5g. BCAA i 5 g. glutaminy

Treningi:

Tylko duże grupy mięśniowe + brzuch + cardio 60 min. codziennie po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Jeśli chodzi o formę. To poprawiła się znacznie od zeszłego tygodnia. Boczki zeszły. Mam nadzieję, że wstydu nie będzie Oby wytrwać i nic nie podjeść!

Wczoraj trening z SFD. Robię porządną reklamę u siebie w mieście A tak na serio wszytko wyprane i mokre, więc koszulkę pożyczyłam od chłopaka co zresztą widać, bo lekko przyduża mi jest


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
nie podlizuj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull gdzie ja no coś ty? Nigdy w życiu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium