SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278495

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
djfafa barunie lubiem duuuże, więc pracuję nad nimi intensywnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Sylwia tak robili foty siłki do jakiegoś folderu reklamowego i dostałam zaproszenie. Mam foty z Anią W. i kilka fajnych ujęć jak trenuję. Za jakiś czas jak dostanę to nie omieszkam nimi się z wami podzielić ;) W sumie to powinni mi zapłacić milion dolarów, że się tam ujawniam, no ale dobra niech już im będzie :D hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
No tak kobiety lubią.... duże....... barki :)

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
djfafa tylko hardkorowe diablice lubią duże bary ;) Prawda Sylwia Ś. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nio...prawda Ja jutro naładuje moje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Ahaaa to jutro będą bary jak kule armatnie! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Góra wygląda znakomicie, dołu nie widać niestety. Rozmawiałem dziś z Arturem i właśnie nogi i tyłek jako atut podaje. Zrobisz całe foto czy trzymasz konkurencję w niepewności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull dzięki ;) chyba tak jest skoro Artur tak twierdzi, wierzę mu na słowo :P chyba jednak to będzie moja tajna broń :D nawet na siłce chodzę w legginsach, niech chłopaki ćwiczą w spokoju hehe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Wczorajszy trening klatki i tricepsów nawet dobrze wszedł. Co prawda po przebudzeniu już czułam brak sił i zmęczenie, a nocka w pracy była jedną z najgorszych w okresie redukcyjnym. Kompletny spadek sił, ssanie masakryczne. Na szczęście na treningu złe moce odpłynęły i 45 min. cardio też zrobione. Chyba będzie trzeba zostawić wszystko i odespać jakiś dzień.

* 4x wyciskanie sztangi skos 45"
* 4x wyciskanie hantli skos
* 4x rozpiętki na bramie z dołu
* 3x rozpiętki n ławce prostej

* 4x prostowanie ramion podchwytem z wyciągu górnego
* 4x prostowanie ramion z wyciągu górnego szerokim nachwytem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Coś z wtorkowego treningu:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium