SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
żadnych pochopnych decyzji, ostatnio zjadłaś jakieś 500g mięsa naraz to po 1000g tez nic wielkiego się zaraz nie stanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Sylwia i pół kilo mięsa? Nie wybuchłaś? To do ciebie nie podobne, ostatnio po kotleciku miałaś już dosyć

Czyli spotkanie w niedziele po kościele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Owoc moich nadgodzin w pracy Nowy sprzęcior na siłkę, a żeby treningi były jeszcze bardziej hardkorowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Lubię to a to na dole to taśmy treningowe do kolan czy na nadgarstki ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Na nadgarstki Miki ale na kolana też planuję kupić w przyszłym czasie. 8h tyrania w pracy i potem na treningach nie wróży nic dobrzego dla stawów, mam nawracające się przeciążenia kolan i nadgarstków więc muszę je zabezpieczać na czas walki w gym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Yhmm... A karnet na siłkę za co kupię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
No właśnie specjalnie pytałem bo od kilku tygodni sam stosuję te bandaże do kolan i to jest rewelacyjna sprawa pomijam fakt, że można dorzucić na patyk sporo więcej to poprawia stabilizację w stawach i nie boli mnie tak kolano do tego flexit drink i można żyć !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Ooo... to fajnie, że piszesz, bo właśnie zastanawiałam się jak działają. Do tej pory miałam opaski takie zwykłe apteczne, też stabilizują, ale minus jest taki, że są w całości i dość mocno uciskają na rzepkę, co innego stabilizatory takie z otworem na kolano, ale wiadomo są dużo droższe. Zresztą nie zamierzam robić z siebie ofiary, bo nie jest tak źle Ale jak można sobie pomóc to czemu nie kupić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium