SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dziękuję ! :) Jestem już pełna, muszę jeść co 2,5 godziny, żeby zdążyć zjeść wszystkie posiłki zanim pójdę spać. Tak to jest jak się późno wstaje, ale wczoraj mamuśka dała mi nieźle popalić... do wieczora biegałyśmy po centrach handlowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Podgladam i kibicuje. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
13sebik13 Zapraszam, zaglądaj tak często jak tylko masz ochotę

A tak z innej beczki... kiedy czuję zmęczenie mięśni po treningu, kiedy mam zakwasy, przy masażu, a nawet czasem po kąpieli używam tego cudotwórczego żelu. Jest to ŻEL KOŃSKI.

Przeznaczony do stosowania w celu eliminowania symptomów zmęczenia, dyskomfortu stawów, mięśni, kręgosłupa. Działa rewitalizująco i odświeżająco na skórę, dając uczucie przyjemnego chłodu.

Dostępny jest rozgrzewający i chłodzący. Ja używam chłodzącego rozgrzewających nie lubię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Zaczęłam dzisiejszy dzień od dobrego, pożywnego śniadanka Czeka mnie dziś trochę biegania... płacenie rachunków, zakupy, szykowanie posiłków do pracy na nockę itd. więc doładowanie musi być :D

Posiłek 1

* 50 gr. płatków owsianych górskich
* 4 białka i 1 całe jajko
* pół łyżeczki kakao
* banan
* 20 gr. żurawiny
* 30 gr. orzeszków ziemnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Właśnie wracam z Apteki, a właściwie z pięciu aptek... myślałam, że mnie szlag trafi! W żadnej nie było witamin z Olimpu, ani Omegi 3-6-9, więc to muszę jeszcze dokupić... masakra jakaś

Mój kompleks witamin składa się z:

* Wita- min - Olimp
* Omega 3 lub 3-6-9 - Olimp
* Witamina C1000 mg. (kupuję z Treca lub FA)
* Asparginian extra
* Glukozamina 1000 - Olimp
* Kolagen typu II, siarczan chondriotyny, kwas hialuronowy - Collaflex
* Wapno (ja piję zwykłe bezsmakowe)

Koszt wszystkich suplementów to ok. 160 zł.
Niektóre starczają na miesiąc, niektóre na dwa...





Zmieniony przez - Diablica:) w dniu 2014-11-12 14:57:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Jestem właśnie po treningu nóg. Przed wyjazdem na siłkę pokłóciłam się troszkę z chłopakiem, więc pojechałam z nastawieniem na mocny wycisk, żeby rozładować stres. Po seriach miałam taką pompę... myślałam, że serducho mi wyskoczy, mroczki przed oczami, ale po nogach i ciągach zawsze tak mam, także spoko :) Pić mi się chciało jak cholera, ciągle sahara, ale ogólnie to dużo wypijam podczas treningu ok. 0,5 - 1 l. Stawiam teraz na duży, ale nie maksymalny ciężar i większą ilość powtórzeń z mocnym czuciem mięśniowym, ruch negatywny dość wolny... nie schodzę poniżej 10-ciu powtórzeń. A tak poza tym dziękuję chłopakom z siłowni za pomoc :) Żałuję, że nie ma żadnej hardcorowej dziewczyny w moim mieście z którą można by zrobić konkretny trening

A więc tak:

4 serie wyprostów
4 serie przysiadów na wolnym
4 serie wypychania na suwnicy
4 serie odwodzenia linki w tył na wyciągu dolnym
4 serie wykroków chodzonych
4 serie wspięcia łydek stojąc

Krótki filmik z 1 serii przysiadów 14 x 70 kg. pełny ruch (wypchnięcie bioder, żeby mocno angażować pośladki)





Zmieniony przez - Diablica:) w dniu 2014-11-12 19:14:32

Zmieniony przez - Diablica:) w dniu 2014-11-12 19:16:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooo Ania przyszła nabuzowana na trening -wszyscy przeżyli? hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Haha O dziwo byłam miła może dlatego, że nikt nie wchodził mi w drogę i mimo zatłoczonej siłowni mogłam sprawnie wykonać swój plan Skupić się i jazda !

Kolejny filmik z 1 serii wykroków chodzonych.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
I odwodzenie linki w tył na wyciągu dolnym.



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium