SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278470

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja właśnie dzisiaj po treningu też robiłam peeling i bambino!!! Ja robię z kawy mielonej - bez zaparzania plus aktualnie cynamon i imbir. Teraz dogorywam po nogach.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
Peeling składniki:

* kawa ok. dwie łyżeczki (oczywiście zaparzona czyli "fusy")
* łyżeczka miodu
* pół łyżeczki cynamonu
* łyżeczka soku z cytryny
* łyżeczka spiruliny
* żel pod prysznic z olejkiem arganowym

a później butelka Cifa i 2 h sprzątania łazienki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
dorotkastokrotka


a później butelka Cifa i 2 h sprzątania łazienki?


Chyba próbowałaś już tą miksturę oj nie jest tak źle wanna jest troszkę zielona no ale cóż... to by było zbyt piękne jakby nie było efektów ubocznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
fuu kawa i cynamon daje efekt po co takie zielone mazgaje, chcesz jak hulk na scenie wyglądać ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Arni haha przecież, to nie zostaje na skórze, zmywa się lekko po te ta mazgaje, że efekt jest jeszcze lepszy. Skóra jest, gładka, miękka i lepiej napięta, a do tego działa antybakteryjnie Spróbuj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzisiaj trening bicepsów, tricepsów i brzucha. Dziś również moc mnie nie opuściła... trening wykonany solidnie i przyjemnie, również cardio pękło mi raz dwa

Bicepsy:

Bicepsy
4 serie uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc 15-12 6-8 kg.
3 serie uginanie przedramion na modlitewniku 15 pow. 6 kg.

Tricepsy:
4 serie prostowanie ramion w dół podchwytem 12-10 25-40 kg.
3 serie wyprosty przedramienia na wyciągu górnym szeroki nachwyt 15-10 25-35 kg.

+ brzuch 6 serii allaszki 12-10 55-50 kg.

+ 40 min cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzisiaj ogarnęłam tyle rzeczy, że normalnie jestem mistrzem świata W pracy od 6 do 14 i załatwiłam sobie już 3 dni wolnego przed zawodami. Potem pojechałam do lekarza "przebadać się" i otrzymałam zdolność do zawodów także już coś do przodu Następnie pojechałam umówić się do kosmetyczki na paznokcie u rąk i stóp, hennę brwi i zabieg na twarz, kolejnie uderzyłam do innej Pani zapisać się na przedłużanie rzęs... więc te dni wolne zostaną przesiedziane w salonach, oby wszystko poszło zgodnie z planem przy wykonaniu Po tym całym rozgardiaszu wróciłam do domu, zjadłam posiłek, spakowałam się i pojechałam na trening. Dzisiaj w planie czwórki i łydki. Bez cardio dziś, żeby girki odpoczywały Przypływu mocy niestety nie było jak na ostatnich treningach, ale poratowałam się przedtreningówką i jakoś przeżyłam. Po siłowni uderzyłam jeszcze na solarium... 10 min. piekła Jak wróciłam do domu szykowałam posiłki na jutro do pracy. Jak już skończyłam. Wbiłam do wanny zrobić peeling z mojej mega mixtury, oczywiście oliwka na to i odżywki na włosy, na twarz maseczki KOSMOS ! a teraz jem ostatni posiłek (bez węgli).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Trening

Czworogłowe:
5 serii wyprosty podudzi na maszynie siedząc 15-12 30-35-37,5-37,5 kg.
4 serie przysiady ze sztangą z tyłu 16-12 60 kg.
4 serie wypychanie ciężaru nogami 15-10 120-160-180-180 kg.
3 serie wykroki chodzone z hantlami 6 kg.

Łydki:
3 serie wspięcia na palce stojąc na stepie (Smith) 30-40 kg. 15-11
3 serie ---------------"-------------- z ugięciem w kolanach 40 kg. 15-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szalejesz Ania - ale trzeba przyznać myślisz o wszystkim i to odpowiednio wcześnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Tak Sylwia zobacz jaki długi czas już wszystko szykuje... nie wiem co by było jakbym zostawiła wszystko na ostatnie tygodnie. Pewnie dostałabym na łeb, a tak mniej stresu, nerwów, że czegoś nie mam, albo, że z czymś nie zdążę. Polecam każdemu kto się szykuje, myśleć o takich rzeczach za czasu, to wiele ułatwia w najcięższym okresie przedstartowym, a jak każdy wie, na redukcji brakuje energii, czasem nawet koncentracji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium