SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278518

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Nie wiem jak wam, ale mi ciężko funkcjonować w takiej garówie Męczę się jak stary dziadek Z treningiem czekałam dzisiaj do 20, a na siłce ćwiczyłam w staniku od stroju kąpielowego a i tak była duchota. Jednak to mnie nie zatrzymało, bo przeorałam plecy konkretnie

Wypadł mi jeden posiłek, zawsze tak mam po ostatniej nocce, bo śpię do południa i dzień jest krótszy. Poza tym reszta niezmiennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bull
nie wiem czy zwróciłaś uwagę jaką ona ma skórę, gładką jak niemowlę ( na fotkach nie widać)


Tak, potwierdzam Dotykałam, smarowałam i rzeczywiście jest gładka i jedwabista.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Hello! U mnie od rana pracowicie, poprowadzony trening ze znajomą, a potem mój własny. Klatka i cardio 55 min. na bieżni. Barki zostawiam na jutro, bo dzisiaj zabrakło czasu, a jak robić byle jak to lepiej przełorzyć na dzień następny Sił niewiele, ale skupiam się teraz na czuciu mięśniowym i prawidłowej technice. Waga leci 56,5, chociaż lustro mniej to pokazuje, czuję się troszkę zwiotczała, ale to normalka, na masie odbuduję straty Dieta utrzymana. Nie mam kosmiczego parcia na jedzenie, dziwnych zachcianek. Wkurza mnie tylko głód i brak energii. Dam radę Teraz popołudniowa zmiana w pracy, a tam piekło... Jeszcze 2 tygodnie do urlopu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Diablica nie próżnuje Trenuje i pracuje Po pracy padam jak mucha Ale... kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje Podobno

Dzisiaj tylko cardio 55 min. Jutro nogi W sobotę ok. 16 stawiam się w klubie na konsultacje Ciekawa jestem nadchodzących zmian

A tutaj po wczorajszym treningu i girka już bez nadmiaru fatu, tak akurat jak dla mnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
mega szybko Ci poszło z tą wycinką Ania girka jak na moje oko też akurat

powodzenia w Sobotę na przeglądzie, mnie to jutro czeka

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
No poszło. Z redukcją nie mam większych problemów, jeśli sumiennie się przykładam. I to bez żadnego wspomagania, bez spalaczy. Zresztą nie było aż tak źle... Napuchło się, fat + woda i taki niedźwiedź się ze mnie zrobił hehe Nie ma się co dziwić 16 tygodni redukcji, a potem na śniadanie 4 drożdzówki i pół kg. cukierków, w ciągu dnia ok. 10.000 tyś. kcal (tak to możliwe!) i tak przez 2 tygodnie, codziennie w ciąży spożywczej Dlatego uważam, że najgorsze już za mną i koniec redu, póki mam jeszcze zdrowy rozsądek i nie ma parcia na masowe żarcie. Stopniowo czysta masa i będzie good! Ty się nie masz co stresować, dasz radę. Sylwetka klasa i trzymam za ciebie kciukasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzisiaj trening nóg. Nawet całkiem niezły przy moim spadku siły Starannie, intensywnie, tak jak lubię Wszystko według obecnego planu.
* wyprosty
* przysiady
* wypychanie
* uginanie podudzi leżąc
* wypychanie jednonóż klęcząc
* łydki

Dodałam do planu jedno ćwiczenie, moje nowe odkrycie. Z użyciem obciążników na nogi, niezły wycisk dla pośladków, dwugłowe płoną. Za jakiś czas zademonstruję

Waga coś jeszcze spada. Oby do soboty, bo nie chcę przegiąć w drugą stronę teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
U mnie finisz! Robota wykonana
Waga rano na czczo 55,5
Na plażę można wyjść, teraz trzeba się coś opalić



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
super wyglądasz:) ale ci poszło raz dwa z tą redu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
chudo, masuj

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium