SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278497

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śniadanko w moim stylu na lato z różnymi owocami sezonowymi Dżemu nie daje ale ja tyle słodyczy nie potrzebuję Mniam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Jeszcze kilka tygodni i też będziesz sobie robić takie dobre rzeczy!

Mnie grypsko rozłożyło i mam przymusowe L4. Nie lubię tak długo siedzieć bezczynnie, ale muszę się do końca wykurować, żeby ruszyć z kopyta! Teraz leczenie antybiotykiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Po tych Kielcach to praktycznie każdy uczestnik coś złapał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Takie efekty są jak się lata z gołym dupskiem w przeciągach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Chyba Ty bo ja spodni swoich pilnowałem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
To ciekawe skąd ten katar miałeś?


A ja dziś ruszyłam na siłkę i w ruch poszły plecy. Jak cudownie jest siłować się z ciężarem ah ah Przeszkadzał mi tylko mój wywalony bebech Dwa tygodnie po MP jestem jak wieprz 60 kg. na wadze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dorodna Pyzunia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Cześć ludziki Trochę mnie nie było, obiecuję poprawę. Musiałam wkręcić się w treningi. W tym tygodniu zostały mi jeszcze do zrobienia nogi. Dzisiaj robiłam bary z tricolem, powiem, że było bardzo dobrze. Spodziewałam się spadku siły, a tu niespodzianka.4 ćwiczenia na barki i 3 na trica po 4 serie 12-10 powtórzeń, ciężar rosnący. Tak jak poprzednio robiłam siłę. Staram się już nie jeść śmieci, a bynajmniej ograniczam do minimum. Lato się zbliża, przecież nie będę latać po plaży spasiona jak wieprz U nas na siłce znowu remont Dojeżdżam do pobliskiego miasta. Niedługo zapodam jakieś filmiki z treningów. A wieczorem wrzucę kilka fotek mojego papu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium