SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
W tym tygodniu treningi z rana. Dużo lepiej wchodzą (nawet jak się wcześniej wstaje) niż te wieczorne już na wykończeniu
Od 8 rana na pierwszy ogień idą personalne, a potem biorę się za swoje :)

Wtorek klatka:

1. Wyciskanie sztangi skos 4 x
2. Wyciskanie hantli skos 4 x
3. Rozpiętki z dołu na bamie 4 x
4. Rozpięrki w leżeniu na prostej 3 x

Środa:

1. Wyciskanie hantli siedząc 4 x
2. Unoszenie hantli bokiem stojąc 4 x
3. Unoszenie linki wyciągu dolnego bokiem jednorącz 4 x
4. Unoszenie hantli w tył leżąc przodem na ławce 4 x

Czwartek wolne

Coś mi się tak wydaje, że woda zeszła, nie czuję nabicia ale waga się utrzymuje 61,5 więc chyba nie jest najgorzej Ewidentnie do oceny trenera!
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzisiaj dzień bez treningu. Zapomniałam wczoraj dodać, że wjechał oszukany w postaci tortilli, a dzisiaj w postaci pizzy Na jakiś czas zaspokojona
I mała foteczka z obecną formą wieczorową porą Za chudo, trzeba przymasować więcej




5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Jest masa - jest klasa duzo juz jest, a do konca okresu masowania... beda u Ciebie znow medale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
CienkiGosciu
Jest masa - jest klasa duzo juz jest, a do konca okresu masowania... beda u Ciebie znow medale


No jest nadzieja, że jeszcze coś podejdzie do końca roku
Jenyyy oby się spełniło to co piszesz, bo jak narazie to małą mam tą kolekcję medali
Dymek jak urosnę jeszcze ze dwa rozmiary to może starty w parach? Hahaha
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
starty w parach z mistrzynia?
odpada bo zj**al bym Ci sprawe i medalu by nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Dzisiaj odwiedziła nas Diablica. Od razu wiedzieliśmy że Diabeł podjechał pod bramę bo nasze psy wyszły z siebie
Oczywiście ja, Patryk i Ania usiedliśmy do słodko zastawionego stołu - Syla niestety tylko kawa
Ustaliliśmy strategię działania pod kątem startów na MP i ME 2016.
Obecne 61kg. to sygnał żeby dobudować jeszcze 4-5kg. masy dużo lepszej jakości niż jest.
Widać obecnie że przyrosty są już dużo lepszej jakości niż w poprzednim makrocyklu. Ma na to wpływ doświadczenie Ani i nasze w kształtowaniu jej sylwetki. Ania to tytan pracy we wszystkich płaszczyznach, ale zwróciłem szczególną uwagę na regenerację.
Priorytety treningowe to dalsza rozbudowa umięśnienia nóg, obręczy barkowej i pleców. Mamy też już pomysł na nowy image sceniczny
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
CienkiGosciu
starty w parach z mistrzynia?
odpada bo zj**al bym Ci sprawe i medalu by nie bylo


Hehe Mistrzynią to ja dopiero mogę być
Dymek pierd***sz Chcesz być mistrzem? Musisz myśleć jak mistrz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Artur Ś.
Dzisiaj odwiedziła nas Diablica. Od razu wiedzieliśmy że Diabeł podjechał pod bramę bo nasze psy wyszły z siebie
Oczywiście ja, Patryk i Ania usiedliśmy do słodko zastawionego stołu - Syla niestety tylko kawa
Ustaliliśmy strategię działania pod kątem startów na MP i ME 2016.
Obecne 61kg. to sygnał żeby dobudować jeszcze 4-5kg. masy dużo lepszej jakości niż jest.
Widać obecnie że przyrosty są już dużo lepszej jakości niż w poprzednim makrocyklu. Ma na to wpływ doświadczenie Ani i nasze w kształtowaniu jej sylwetki. Ania to tytan pracy we wszystkich płaszczyznach, ale zwróciłem szczególną uwagę na regenerację.
Priorytety treningowe to dalsza rozbudowa umięśnienia nóg, obręczy barkowej i pleców. Mamy też już pomysł na nowy image sceniczny


Wilki wyczuły nadchodzące zło
Nie chce widzieć placków przez najbliższy rok
Żartowałam!
5 kg. Trzeba dużo zjeść
Co poprawiłam to sama jestem ciekawa. Zobaczymy ile zostanie po redukcji.
Mało mam snu to fakt, trzeba to zmienić.
Mam nadzieję, że nowy image będzie na +
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Największa poprawa na tą chwilę to chyba dolna połowa ciała - coś się dzieje więc a do końca roku jeszcze walczymy o każdy gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Tam czytam ze masz priorytet na nogi - to kiedys moze pocwiczymy nie zebym sie na tym znal, ale moze by wyszedl dobry trening

To jest straszne - dreczycie Sylwie jecie pysznosci a ona biedna musi patrzec zlitujcie sie nad nią nastepnym razem troche co ? ja tez zre poki moge, bo od nastepnego mies miska bedzie czyszczona
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium