SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278447

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
popuri
Plecy piękne.... szkoda że tak mało takich jest :)

jak trening, panie przeżyły starcie z Diablicą :D ?


Dzięki, ale mi się wydają małe
Pewnie, że tak, nie było chyba aż tak źle Z Sylwią dają radę, to czemu ze mną miały by nie ogarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
plecy, giry, pośladki.. ktoś tu rośnie jak dla mnie jest progres, oby tak dalej. Tylko śpij więcej


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-09-26 20:49:35

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
arnold69
plecy, giry, pośladki.. ktoś tu rośnie jak dla mnie jest progres, oby tak dalej. Tylko śpij więcej



Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-09-26 20:49:35


Mówisz, że coś widać? Pocieszyłeś mnie
Albo ci się wydaje, bo ty teraz malejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
O mam jeszcze z Wronieckimi koksami

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
I jeszcze...

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Przeżyłyśmy.
Coś czuję, że przez najbliższe kilka dni będzie problem z najprostszymi czynnościami i to mi się podoba
Bardzo mnie pozytywnie naładował ten trening
Jeszcze raz wielkie dzięki i trzeba jak najszybciej się umówić na kolejną partię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
lubiekaszke
Przeżyłyśmy.
Coś czuję, że przez najbliższe kilka dni będzie problem z najprostszymi czynnościami i to mi się podoba
Bardzo mnie pozytywnie naładował ten trening
Jeszcze raz wielkie dzięki i trzeba jak najszybciej się umówić na kolejną partię


Cieszę się, że chociaż troszkę mogę pomóc "naszym" i sama czerpać radość z treningu z wami i wzajemna motywacja jest większa Trzeba się wspierać, bo sport ma łączyć, a nie dzielić. Wiem jak jest ciężko jak nie ma wsparcia znikąd. Ja początku miałam tylko Artura i Sylwię
Już wiemy co będziemy robić tylko ustalić termin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Diablica:)
lubiekaszke
Przeżyłyśmy.
Coś czuję, że przez najbliższe kilka dni będzie problem z najprostszymi czynnościami i to mi się podoba
Bardzo mnie pozytywnie naładował ten trening
Jeszcze raz wielkie dzięki i trzeba jak najszybciej się umówić na kolejną partię


Cieszę się, że chociaż troszkę mogę pomóc "naszym" i sama czerpać radość z treningu z wami i wzajemna motywacja jest większa Trzeba się wspierać, bo sport ma łączyć, a nie dzielić. Wiem jak jest ciężko jak nie ma wsparcia znikąd. Ja początku miałam tylko Artura i Sylwię
Już wiemy co będziemy robić tylko ustalić termin


Potwierdzam wszystko to co juz wyzen napisala Agata a od siebie dodat tylko tyle, ze Ania jest bardzo sympatyczna i ciepla osoba z szalenstwem w oczach
Teraz ustalamy termin i cisniemy dalej,
Musze Wam powiedziec ze jak dzisiaj wstalam to sobie mowie ku**wa ale mnie plecy bola hahah Uwielbiam to!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
CruellaDeMon
Ania jest bardzo sympatyczna i ciepla osoba z szalenstwem w oczach

Musze Wam powiedziec ze jak dzisiaj wstalam to sobie mowie ku**wa ale mnie plecy bola hahah Uwielbiam to!


burzy mi się opinia o złej kobiecie
Boli? Rośniesz! Jest good!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę że trening udany Jak macie okazję to spotykajcie się częściej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium