SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278459

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Powoli wracam. W tym tygodniu jestem już po treningu nóg i pleców. Odkurzyłam też szpilki i wskoczyłam na salkę popozować. Waga się utrzymuje w granicach 61-61,5 kg. Formy pilnujemy razem z Arturem, aby redukcja przebiegała jak najmniej boleśnie, a zarazem chcemy ostatnie tygodnie wykorzystać jak najlepiej aby dobudować mięśni. Jest to mega trudne i tylko połączenie trener wiedza i samoobserwacja oraz wyczucie własnego organizmu to klucz do osiągnięcia takiego sposobu. Teraz już forma lepsza z dnia na dzień. Jak dotychczas u nas się to sprawdza. Rosnę tam gdzie trzeba, nie zaburzam proporcji. Zyskujemy coraz lepsze efekty "klepsydry". Talia jeszcze węższa niż w zeszłym sezonie dzięki odpowiedniemu doborowi ćwiczeń. Ciśniemy dalej. Stały kontakt z trenerem to już teraz na porządku dziennym.













2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
elegancko i super hot!:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Pochodzone również



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
nawet przekręciłem głowę żeby obejrzeć, także jestem Twoim wiernym kibicem jak dla mnie wygląda to świetnie, widać, że wiesz co robisz... ale trzeba czekać na werdykt bossa ze Śremu

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79340
Karki sobie poskrecamy Pozdr

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic dodać nic ująć. Pozowanie zawsze klasa i jak widziałam cały czas jeszcze szlifowane szczegóły.
W tej chwili prym w pięknym poruszaniu się i samoprezentacji wiodą 4 zawodniczki - Ania, Karolina, Wiesia i Laura.
Co do planu przygotowań to był mały zastój z jedzeniem z powodu choroby ale już wszystko na dobrym torze. Miska bogata i tak na razie zostanie. Mimo dość dużej ilości jedzenia talia i trzewia nie rozbudowują się co ma niesamowite znaczenie i jest bardzo widoczne na scenie u zawodniczek które podczas okresu przygotowań zarówno masy jak i definicji nie zwracały na to uwagi.
Pilnując tego nie ma problemu z "komendą" wciągnij brzuch, odp - nie mogę. Sport sylwetkowy to nie tylko trening i dieta - trzeba zwracać uwagę na wiele szczegółów żeby wszystko złożyło się na całość a przede wszystkim na wyniki.
Sylwetka progresuje, proporcje zachowane w bardzo wysokim standardzie do sportu sylwetkowego. Trening został kilka tygodni temu zmodyfikowany pod aktualne potrzeby i już po 2 tyg Ania mówiła że trafiliśmy w dziesiątkę.


Arnold - jak da Ci się dotrzeć 29 to będziesz mógł ocenić na żywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Pozowanie i sylwetka po prostu klasa. Luz i lekkość z jaką pozujesz po prostu powala. Widać, że pozowania nauczyła Cię Mistrzyni Polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
TomQ-Mag

Dzięki Arnold Cieszę się, że w świecie wielkich dup i cycków niektórzy potrafią docenić "sportową" pracę Boss chyba zadowolony




Zmieniony przez - Diablica:) w dniu 2015-12-18 16:44:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Sorki anty / anty właśnie nie wiem czemu tak bokiem wjechało, ale to nic, teraz już chyba wszyscy laptopy mają to z obróceniem monitora nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Sylwia tyle żarcia... na samą myśl czuję się ciężka

Pozowanie w brew pozorom wcale nie jest takie łatwe, jednak trening czyni mistrza jak to się mówi, chociaż w tym temacie nie do końca się to pokrywa, bo albo naturalnie poruszasz się jak kot, albo jak kloc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium