SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
ja mam to samo regularnie, zawsze koło drugiej się budzę i odpalam już orbitreka po czym widzę, że jeszcze mogę trochę pospać później 3-4 przebudzenia i ruszam z porannymi aerobami nie jesteś sama

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-02-13 11:56:46

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
arnold i ty jeszcze żyjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Właśnie wyczaiłam, że na Muscular Development wystawili mój film z pozowania!!! O_o Zawał!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja piłam przedtreningówkę w tym tygodniu i tak myślę teraz że to pewnie było to. A druga sprawa że wieczorem jak wpadam do domu to zaczynam zap.....ć i potem ciężko się wyciszyć nawet jak zmęczenie sięga zenitu.

Ania - właśnie widziałam To było już dawno ale forma była już super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Ja już zrezygnowałam z przedtreningówki, bo i tak nie pomaga za wiele. A to prawda, też tak mam... W pracy pod koniec czuję, że ledwo żyję, a po powrocie i tak zapieprzam w kuchni, żeby mieć już wszystko gotowe na następny dzień. To były jakieś 2 dni na redukcji dopiero, jak kręciłam ten film :P Widzimy się w niedzielę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Nooo i zrobiłam sobie sama masełko z orzeszków ziemnych mmm tylko co to jest te 30 g. nawet nie zdążę się podelektować tym



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
wygląda pięknie

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzisiaj zrobiłam trening pleców i łydek + cardio 45 min. na bieżni. Trening wszedł dobrze, pojechałam na siłkę wcześniej niż zwykle, więc siły jako tako jeszcze były. Poszło sprawnie, dość intensywnie, krótkie przerwy, fajne czucie mięśniowe. Jest good Potem obowiązki domowe, więc dzień wypełniony po brzegi. A wieczór jest mój!

Plecy:

* 4x ściąganie drążka przed sobą do bioder
* 4x ściąganie drążka do klatki z wyciągu górnego nachwytem wąsko
* 4x wiosłowanie pół sztangą wąsko
* 4x przyciąganie wąskiego uchwytu do brzucha z wyciągu dolnego
* 3x wyprosty w tył na maszynie

Łydki
* 4x wspięcia na palce stojąc na stepie - suwnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
A tu kawałek spompowanych plecków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Podstawa to mieć dobre plecy ;D nice...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium