SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278513

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Doris K. Masz racje! Już jestem coraz pozytywniej nastawiona, że udało się przetrwać Normalnie nie wierzę!

Ja dziś już bez treningu i bez cardio. Woda tylko 4 litry i sól praktycznie tylko do mięsa i w maśle orzechowym, tak jak zawsze mam w diecie. Na 12 lecę do kosmetyczki, a potem to już pakowanie i szykowanie posiłków tzn. mięsko bez soli i ryż i jajca

Szkoda tylko, że smarki mnie męczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
"Szkoda tylko, że smarki mnie męczą" :) będziesz jeszcze bardziej "pociągająca" na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull postaram się o to, żeby być najbardziej pociągającą w swoim życiu hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
A swoją drogą to dzisiaj nastąpił spadek wagi 51,3 kg. czyli nie napuchłam, a wręcz przeciwnie woda ucieka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
dla mnie w sobotę była bomba
nie wiem jak po zejściu wody będzie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Mam nadzieję, że mięśnie będą bardziej widocznie. Foma dobra, także mam nadzieje, że nic nie da się już zepsuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Jak dupsko będzie w takiej formie jak w sobotę to obaw o dobrą lokatę nie ma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull mam nadzieję, że będzie jeszcze lepsza ;) trochę ją wypłaszczyło, ale chyba będzie czym zamiatać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Jedni puchną i za dwa dni woda schodzi a inni odrazu tracą zbędną wodę.I tak i tak jest dobrze.Woda zejdzie wyjdą szczegóły umięśnienia.Zostanie tylko intensywne ładowanie ich glikogenem.Zaczynamy jutro o godz 16.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium