SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143837

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
07.08.2010
Na początku chcę podziękować Obliques za ułożenie planu treningowego, dzięki któremu mam jeszcze kolana w całości.
Moralesowi za ustawienie diety, cierpliwość i odpowiadanie na czasem głupie pytania.
Kadrze wspomagającej Martuccy, Lady M, wrong, gruszce - za ogranianie mnie w odpowiednich momentach.
Wszystkim odwiedzającym za doping

Moje wrażenia napisałam w poprzednim poście - jestem zmęczona: fizycznie i psychicznie. Wszystko łącznie trwało 4 miesiące, ale było warto Najważniejsze, że udało mi się wyczyścić michę, mam taki bilans, na którym czuję się dobrze, noo... poza małym głodem czasem

Pomiary:



Zdjęcia:


















Zapraszam do komentowania, idę jeść bułkę z dżemem


Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-08-07 10:33:37

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2010-08-07 13:37:54

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2010-08-07 13:38:22

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pięknie się rączki wycięły. Tu jest ogromny krok do przodu. Barki się odseparowały, tricek też ładnie. Nogi na ogromny plus. Tu też ładnie separacja się robi przy napince i dwójki ładnie zrobione. Barki to Twój ogromny atut, są szerokie i ładnie nadają kształt sylwetce. Dupeczka zrobiona jest za***iście, wcięcie w talii się ładniejsze zrobiło. Brzuch się zrobił płaski a u góry lekko zarysowują się mięśnie. Dolne plecy - po prostu widać, że się do ciągów przykładasz
Góra pleców - tu jest najsłabiej. To znaczy ładnie wszystko ale jak już wiele razy mówiłem, powinnaś się skupić w kolejnym cyklu nad plecami, bo one odstają od reszty.
Zmiana na ogromny plus Ania To się nazywa rekomp!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
No barki faaaajne.
Polecam sie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Anka, tych nóg i dupy zazdroszczę Ci każdą komórką mojego ciała od pasa w dół
łapy też konkret

super Ci sie sylwetka wyrobiła

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mniaaaaam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania, cóż ja mogę powiedzieć? Niech Ci moja ZAWIŚĆ® wystraczy za potok słów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piękna sylwetka!
Jest się na co popatrzyć
Gratuluje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Super, Dobra robota.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
dobra robota

tyłek kozacki
natomiast na reszcie sylwetki jakoś się nie bardzo mogłem skupić...

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Eeee klasa W porównaniu do początku tego bloga to niebo i ziemia.
Fajny brzuch i pupa nawet dużo dziewczyn ode mnie z AWF pozazdrościłoby takiej sylwetki

Dotrenujesz lekko ten brzuch i jak dla mnie perfekto.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-08-07 17:53:49
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium