SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143836

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
spoko ;)

Ja bardzo szybko potrafie sie zmienic, a w marcu zaczynam. Po miesiacu zrzuce zgromadzony fat, a po 3 miesiacach doloze z 8 kilo miesa

W tym sporcie rzeczy niemozliwe staja sie mozliwe ;)
Zapraszam ;)

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Kameleon Ale widzę, że dzielnica bardzo mi bliska, więc kusisz tymi konsultacjami

Dzisiaj mam dzień bez treningu, zamieniam go na walkę w kuchni w przygotowywaniu jedzenia na kolejne dni
Wczoraj było 60min na steperze.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Krec jak najwiecej 60 minutowek. Nie baw sie w jakies 40 minutowe sesje bo to nie ma sensu. Nakrecisz jedynie metabolizm, a nie zaczniesz spalac fatu. 60 minut jest idealnie. Mozesz krecic nawet codziennie, wtedy nie bedziesz musiala miec takiego nacisku na diete (chyba ze szykujesz sie do zawodow).

Wazna jest regularnosc posilkow.
Musze w wolnym czasie przeczytac ten blog. I zobaczyc jak dieta jest ulozona.


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przypadkiem wpadlem. cwicz dalej, wiosna blisko, narazie idzie ci nieźle. michal to stary forumowy zboczuch, ja bym uwazal na twoim miejscu z tymi konsultacjami ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Ach kurde :P
Juz mnie wszedzie zlapia :P
Myslalem ze w innych dzialach uda mi sie schowac

Kurcze, chyba ukryje sie znowu w Progressie i Dopingu i nie bede sie wychylac ze swojej jaskini :P

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Hm.. zaczynam się bać

Krec jak najwiecej 60 minutowek
Na mniej nawet się nie porywam

Po wczorajszej przerwie - 60min na steperze, jutro i pojutrze zrobię trening. Nie wiem co tych ludzi naszło, tłum jakby za darmo wpuszczali

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Na silowniach? He he... Dlatego trzeba robic mase Wtedy ludzie nie pchaja Ci sie na maszyny i nie podkradaja obciazen

EDIT: Cos cichutko w tym dzienniku. Musze poprosic jakas wieksza ekipe aby narobila tutaj troche halasu :D Bo ciiiiiiiisza :D
Gdzie fotki, nowe doznania treningowe itd. Tutaj powinno tetnic ZYCIEM i emanowac energia do walki !! BUDZIMY SIE

Zmieniony przez - michal.z w dniu 2010-01-20 22:07:20

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nasilowniach? He he... Dlatego trzeba robic mase Wtedy ludzie nie pchaja Ci sie na maszyny i nie podkradaja obciazen
Właśnie miałabym problem z dostaniem się do sztangi i maszyn, dlatego wybrałam steper
Cos cichutko w tym dzienniku. Musze poprosic jakas wieksza ekipe aby narobila tutaj troche halasu :D Bo ciiiiiiiisza :D
Gdzie fotki, nowe doznania treningowe itd. Tutaj powinno tetnic ZYCIEM i emanowac energia do walki !! BUDZIMY SIE

Zbieraj ekipę i jazdaaaaaaa
tylko przypominam, że to nie spam Nowych fotek nie będzie, pokażę się za jakiś czas, doznań też brak, bo czym się pochwalić, jak w superseriach robię jeszcze małe obciążenia... Ten trening, który rozpisałam ostatnio tutaj jest z końca grudnia, więc dość świeży.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak aero, to na świeżym powietrzu. Nie ma się co męczyć na siłowni.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jak aero, to na świeżym powietrzu. Nie ma się co męczyć na siłowni.
Za zimno na wystawianie stepera przed siłkę
O świeżym powietrzu i ewentualnym bieganiu mogę zapomnieć ze względu na kolano

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium