SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143871

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Anusia, kuruj sie!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
4nn zdrowia

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
to super ze leki podzialaly na psine,

a Ty Aniu nie szalej tylko odpoczywaj i sie lecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sluchac "strasznego parcia" a najlepiej od razu kupic bakterie jelitowe i lykac

I sie kuruj bo czeka ci za...dol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I sie kuruj bo czeka ci za...dol

Ania, na Twoim miejscu już bym się bała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie wiem czemu, ale zaczęło mnie już wszystko boleć w trakcie czytania
Trzeba się pozbierać, bo tu nie ma już żartów

Od rana jestem na diecie lekkostrawnej, czyli kasza manna, białe pieczywo, suchary, banany i nareszcie jest poprawa. Przeziębienie było chyba bonusem, bo przeszło.
Chyba muszę się pogodzić z zespołem jelita drażliwego
Jogurty z probiotykami kupiłam

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania, jeśli to faktycznie IBS (oby nie), będziesz musiała ograniczyć tłuszcze, a zwiększyć spożycie produktów spowalniających ruchy jelit, czyli warzywa bogate w pektyny (marchewka, banany, rozdrobnione jabłka), ryż). Czyli w tym momencie raczej odpadają diety ketogeniczne

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-09-15 08:14:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
4nn, miałam straszne problemy z jelitami, dopóki nie wyleczyłam ich za radą Izy swiezym sokiem warzywnym co rano z jajkami i lnianym, do tego łykaniem probiotyków, odstawieniem nabiału i wszystkiego co ma gluetn. Dwa miesiące tak chyba ciągłam, jak nie dluzej, ale opłacało się bo bolesne wzdęcia i zaparcia praktycznie znikneły. Teraz doraźnie pomaga melisa i okresowo łykany probiotyk.

zeby się unormowało

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Martusia u mnie wizyta u lekarza i tak jest nieunikniona, o diecie ketogenicznej już zapomniałam, a Szefowa uwzględniła w nowej rozpisce ryż na pewno skorzystam z rady odnośnie owoców. WW mam mieć dużo, nawet marchewka się zmieści

Lejjla probiotyki jakieś konkretne? U mnie akurat na odwrót, wszystko przelatuje próbowałam już leków hamujących biegunkę, ale wtedy ból brzucha jest nie do wytrzymania

Na razie jestem 2 dzień na diecie lekkostrawnej, docelowo chciałabym zrobić 3 dni i powoli wrócić do treningów. Wiadomo.. sport wycisza

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Ania najpierw jadłam Linex forte, bo poleciła mi go kobieta w aptece, po jakims czasie zmieniłam na LACIUM Zdrovitu. Linex chyba był lepszy

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium