SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143896

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ania, jeśli to faktycznie IBS (oby nie), będziesz musiała ograniczyć tłuszcze, a zwiększyć spożycie produktów spowalniających ruchy jelit, czyli warzywa bogate w pektyny (marchewka, banany, rozdrobnione jabłka), ryż). Czyli w tym momencie raczej odpadają diety ketogeniczne

No i bardzo zalecane jest siemię lniane.
Trzeba zalać wrzątkiem na noc, a rano wypić z całym tym śluzem.
Średnio to jest apetyczne, ale bardzo skutecznie łagodzi

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Mera i z nasionami też? o apetyczności nie ma co dyskutować jak ma pomóc.
Całkowicie o nim zapomniałam Zaparzę na noc.

A do gastrologa jestem zapisana za 1,5 tygodnia. Najpierw internistę muszę przejść, to na początku przyszłego i zrobię od razu potrzebne badania.

Dzisiaj jest o tyle lepiej, że częstotliwość moich wizyt w wc drastycznie zmalała miałam już więcej siły, suchary dają MOC

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
Ania a moze nasiona kozieradki pomoga...ja lykam zmielone 3 razy dziennie jakies pol godziny przed posilkiem po lyzeczce...to kupisz juz gotowe w aptece albo zielarskim....

i ba moze nawet przymasujesz po tym https://www.sfd.pl/Kozieradka_naturalny_anabolik_obszerny_art;_chemia_i_działanie-t119564.html

ale tez w necie sporo pisza wlasnie o tym ze pomaga na problemy z przewodem pokarmowym, stany zapalne biegunki itp. i tez wytwarza sluz wiec ma jakies dzialanie oslonowe zapewne na jelita i zoladek....najlepiej Izy zapytaj czy dla Ciebie tez sie nada...drogie to to nie jest wiec moze warto sprobowac

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobno od kozieradki też piersi rosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
zycze dużo zdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Co jeszcze rośnie od kozieradki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Ania, zdrófka!

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
vajolet, Maja dziękuję

co do kozieradki.. podpytam, bo nawet pamiętam z dziennika Fali, że też brała.
No i ma cudowne właściwości, które się na pewno przydadzą

Na razie jest w miarę ok ze strony jelit, za to ja nie mam w sobie żadnej motywacji do życia mogłabym przespać większość doby, spuchłam
Jutro internista, a ja zaraz idę spać.. Może tym razem wstanę rano z siłą do działania

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jest lepiej
Dzisiaj zrobiłam morfologię, w przyszłym tygodniu jeszcze jedno badanie.

W weekend zacznę wprowadzać już normalne jedzenie, od poniedziałku wracam na siłownię. Krótki roztren i jazda, bo już nie mogę się doczekać aż zrobię nowy trening
Jeszcze została mi konsultacja u weterynarza z psem i rtg, chyba sobie i jemu zaparzę gar melisy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
ten rtg to dla siebie czy psa?

fajnie ze wracasz do treningow

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium