SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143901

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
no wkurza, wkurza... ale co pan zrobisz, jak pan nic nie zrobisz?

i wiem, że nie do mnie, ale kopa w głowe moge zasadzić, bo ostatnio trener był zniesmaczony, że jestem za mało rozciągnięta i że na głowe to mi ledwo-ledwo wchodzą te kopnięcia

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Poćwicz na mnie, nawet seria będzie wskazana, bo po jednym mogę się wystarczająco nie ogarnąć

Pochwalę się tylko, że skończyłam już kurs na kat. A. Zostaje mi złożenie dokumentów w WORDzie i czekanie na egzamin.
Ten tydzień będę miała przechlapany z treningami, bo chcę zrobić wszystkie dni przed piątkiem pojadę na weekend do rodziców sprawdzić, czy mój pies ich i suki nie zagryzł.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Droga Aniu.

Telefonu do Mamy, Babci ect. nie potrzebuje. Nastepnym razem jak zobacze Cie palaca papierosa to wyjde z autobusu i zajme sie tym osobiscie.
Nie naleze do tych szczuplutkich, malutkich moderatorkow, wiec sadze ze sobie z Toba poradze

Co do alkoholu to w te upaly pije jedno male piwko dziennie i jakos nie plywa to niekorzystnie na moja forme. Zatem spoko i bez stresu. Wszystko jest dla ludzi. Biorac pod uwage ze raczej nikt nie przygotowuje sie do zawodow.


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Drogi Michale,
Czy w takim razie konieczne jest wrócenie do nałogu, żeby następnym razem zmusić Cię do wyjścia z autobusu, jak mnie zobaczysz?
Grozisz? Mrrr aż mnie ciarki przeszły
A już myślałam, że po 8 latach się uwolniłam

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Odemnie czy od nalogu?

Najprosciej bedzie jak przejde sie na silownie w ktorej cwiczylem tyle lat, a obecnie cwiczysz Ty

Od Adriana wyciagne w jakich godzinach cwiczysz i problem z glowy.
Biorac pod uwage specyfike budowy "naszej" silowni, nie bedziesz miala jak uciec

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czuję się zagrożony Michale, pamiętaj, że zielony jest ważniejszy i więcej może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Od nałogu Muszę Cię rozczarować, bo nie ma mnie tam od kilku miesięcy, ale pozdrów Adriana ode mnie jak się tam przejdziesz

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Pomaranczowy co prawda nie jest moim ulubionym kolorem, jednakowoz nic na to nie poradze Tak mnie pokolorowali

Nie chodzisz juz tam? Oj. No nie dobrze. W takim razie zapraszam do Pure do Zlotych Tarasow na trening personalny zemna. (za free).
Wejsciowke zalatwie.
I moze uda mi sie zmienic troche Twoje podejscie do treningow



P.S.

Morales, nie masz sie czym przejmowac. Jestem teraz tak zblokowany ze napewno Ci nie zagroze

Zmieniony przez - michal.z w dniu 2010-07-20 10:47:33

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko Michał I czemu chcesz zmieniać jej podejście do treningów? Tak z ciekawości pytam, bo mnie się wydaje że tu akurat nie ma za dużo do zmiany. Wiesz, można zmieniać plany treningowe, ale akurat samo podejście do treningów siłowych jest u niej jak najbardziej si.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Ciiiiiii

Musze ja jakos zwabic

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium