SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143842

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaaa... Z niecierpliwością czekam na wieczorną wypiskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Dawaj Ann
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Anka, przez ten RDL czuje wszechogarniającą ZAWIŚĆ
a mi 55kg leci z rąk...

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta powiedz sobie, że z rąk leci, bo masz spocone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
w nowych rękawiczkach?
luz, kupiłam sobie paski do MC, teraz już nie będzie lecieć hopefully...

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie paski konieczne od 70kg Nie mam szans utrzymać W wypadach zakładam już od 14kg na łapę, bo nigdy bym ich nie skończyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Po Twoim uśmiechu wnioskuję, że będzie rzeźnia dzisiaj, ale obiecuję napisać wrażenia, najwyżej kogoś poproszę o pomoc

Marta jakim chwytem robisz? Mi przy 50kg nachwytem leci sztanga, robię mieszanym. Chociaż wiszenie na drążku 90' chyba mi trochę wzmocniło łapki, niedługo będę wisieć na 1 ręce wcinając banana

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania ja już w rozgrzewkowych robię naprzemiennym. Jakoś mi tak weszło w nawyk
Powiem Ci, że chwyt się stopniowo wzmacnia, bo kiedyś nie mogłam utrzymać 50kg, teraz już zrobię jakieś 70kgx3 bez pasków Tylko, że zakładam paski przy 70kg, bo mnie wkurza odkładanie sztangi i poprawianie chwytu po każdym powtórzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Ania, ja robie nachwytem, ale chyba musze sie zaprzyjaźnić z naprzemiennym...

niedługo będę wisieć na 1 ręce wcinając banana
fajnie to będzie wyglądać

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
ja wlasnie maxa na jedno powt zrobie bez paskow ale jak mam powyzej 5powt. to juz musze tak od 60kg bo sie potem nie moge skupic na cwiczeniu jak wciaz czuje jadaca po palcach sztange....a dla mnie wazniejsze sobie dowalic a nie tam chwyt wzmacniac

I'm
#1
So why
Try harder

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium