SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
No czyli wszystko w porządeczku
Trochę tego nie przejadam, a pracę mam teraz fizyczną... Mam nadzieję, że to kwestia przyzwyczajenia, bo zaraz ta fizyczna mi się kończy i wracam do biura.

Jadę dowiedzieć się ile waży sztanga

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Ja pracuje głównie w biurze (no sporadycznie biegam po mieście), więc żeby nie zgnuśniec przez cały dzień to robie sobie przerwy na ćwiczenia - a to rozciagające, a to przysiady...najwięcej prywatności do tego mam we WC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 707
ja to czasem wcinać muszę w WC ciężko czasem o przerwę

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
hardkor
no ale jak nie ma wyjścia...
chociaż chyba nie dałabym rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zważę w poniedziałek, nie było się kogo wczoraj zapytać. Słyszałam "17... 18... 17... chyba..."
Wczorajszy trening dał mi już znać, że trzeba trochę odpocząć. Dzisiaj odpuszczam, jutro mam uczelnię. Większość mięśni mnie boli

Zyrafka198 tam jest wc jak w supermarketach rozciąganie się tam to jak robienie porządnego treningu w siłowni Calypso - UFO

Też bym nie dała rady wcinać w wc ale naprawdę współczuję tym, którzy nie mają możliwości zjedzenia. Mnie nikt nie goni, dlatego spokojnie mogę się modlić nad michą 45min

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Witam,zapomnialam,ze juz zerkalam do Ciebie tylko avavatek zmienilas,dlatego nie poznalam wczesniej.
Hmm..moim zdaniem wieksza roznorodnosc by sie przydala.Moze dodaj jakis basen,albo bieganie..I zdecydowanie przydal by sie jakis trening silowy
A co z tym karnecikiem na silownie? Motywacja wzrasta jak sie wsrod zelastwa posiedzi.. Przynajmniej na mnie to dziala jak zlotko!
I wpisuj sobie tez swoj trening tutaj.Powtorzenia,co robisz itd..Tak zawsze latwiej poprawic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
kathy u mnie bieganie odpada przez kolano, basenu nie cierpię, ale jak nie trawię Jutro będę wiedziała ile waży gryf i wstawię jakąś w miarę ludzką rozpiskę, chociaż do tej pory jeszcze staram się wyszukać jak co się nazywa

A co z tym karnecikiem na silownie? Motywacja wzrasta jak sie wsrod zelastwa posiedzi.. Przynajmniej na mnie to dziala jak zlotko!
Karnecik jest Chodzę 3 miesiące i nic tak nie cieszy jak wypompowanie po treningu
Zaczynam na poważnie prowadzić ten dziennik, bo o wiele łatwiej jest cokolwiek zmieniać

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Talia 69,5cm (-0,5cm)
Brzuch mierzony pod pępkiem 83cm (-2cm)
W stosunku do tego, co mierzyłam tydzień temu w piątek

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium