SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143898

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
dasz rade biegac na czczo? szacun, ja nawet burpee challenge nie zdolam zrobic, po prostu stoje i gapie sie w patelnie a w tle przygrywa moj burczacy brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dobra: jakim cudem Wy na aero łapiecie tętno pod 180? ja tyle na interwałach miewam (pod koniec), na aero chyba jeszcze nie przekroczyłam 140-150

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Monika pierwszy raz tak biegłam i nawet nie było źle odczekałam 30min po wzięciu bcaa i jedyne co mi się chciało później, to pić

Marta poczekaj aż złapię w ogóle jakąś kondycję i tętno mi się uspokoi Bo spoczynkowe po przebudzeniu wczoraj miałam 70, dzisiaj 67 i przyznam się (niech stracę ), że jeszcze 2 tygodnie temu wypalałam paczkę fajek dziennie
Więc mój trucht jeszcze do relaksacyjnych nie należy.

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-07-13 10:47:50

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakim cudem Wy na aero łapiecie tętno pod 180?

Też mnie to ciekawi Pomiar jaką techniką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zegarek z pulsometrem, znaczy się z opaską na klatę

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
ja technika 'palcowa' najpierw przez 10sek potem drugi raz przez 15 i tam mnoze sobie pozniej potem dodaje i w koncu dziele przez dwa

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania dociągnij porządnie pasek na klacie, bo jak jest luźny to pulsometr odbiera drgania wywolywane bieganiem jako tętno

Nooo, ja nie mówię, że to nie jest niemożliwe (młoda jesteś ), ale przy takim tętnie to już występują pewne objawy charakterystyczne i ciężko je utrzymać
To było tętno średnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Milena napisz instrukcję co i kiedy mnożysz i kiedy dzielisz

Marta pasek jest dociągnięty, inaczej by mi się zsuwało. Wszystkie dane też mam ustawione, a tętno zawsze miałam jakieś kosmiczne. W zeszłym roku spoczynkowe w granicach 100.
Na rowerze ciężko mi wykręcić taki puls.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
10 sekund -> tętno razy 6
minuta przerwy
15 sekund -> tętno razy 4

i widzisz, jak szybko ci spada

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


No to respekt

Odczuwam jednak ZAWIŚĆ® bo ja mam problem wybić się powyżej 172 No ale ja stara jestem już
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium