SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143883

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tak to jest jak ktos cos ma ze stawami to byle co mu zniszczy. Moja mam ma juz jeden biodrowy wymieniony, drugi pewnie bedzie musiala . Nie ma nic w jej zyciu na co mozna to zwalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Mi właśnie też zaczęły się "z niczego", bo nie wierzę, że aktywne w normie dziecko może sobie takich szkód narobić.
Po prostu kiedyś po jeździe na rowerze wchodziłam po schodach - ostry ból i rzepka mi przeskoczyła. Od tego się zaczęło na bieżni biegam ze stabilizatorem.
Ale jak na inwalidę chyba dobrze mi idzie na siłowni



Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-06-19 10:07:12

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i miesnie sobie wzmacniasz - to najwazniejsze beda trzymaly konstrukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania IMO silowy pomaga najlepiej

Ja mam rozklekotana miednice, podobno kosci lataja na wszystkie strony, ale miesnie wszystko trzymaja do kupy
Fizjo w szoku byl, ze nic mnie nie boli i kazal trzaskac MC i siady ile wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja mam rozlatane barki i ortopeda powiedział że gdyby nie mięśnie to by się kupy nie trzymały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert, trudno zeby taaaakie miesnie nie trzymaly mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Każdy coś ma... nieźle. W takim razie robić siłowy, kręcić aero i będzie dobrze? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy jeszcze jakie aero. Na moje oko steper odpada (przeprosty). Jeśli chodzi o bieganie, to konieczne są odpowiednie buty i to nie kupione na chybił trafił, tylko najlepiej na podstawie profesjonalnego testu na bieżni
Jeśli chodzi o siłowy, to technika w przysiadach, wypadach itd musi być perfekt

A jak długo można ćwiczyć? Przy prawidłowej technice do śmierci

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-06-19 12:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Test na bieżni?, a jak się biega w terenie..? Ja mam jakieś Nike Running i tyle o nich wiem...
A technika, niestety, trudna sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ortopedzi w lutym chwalili mięśnie
I to się zgadza, że one trzymają mi rzepkę, są jakieś sytuacje, że czuję ostry ból, ale to tylko otarcie stawów, już mi nie wyskakuje na boki.
Miałam już taki moment z pierwszym kolanem, że się przewracałam wstając, albo obracając się jak coś robiłam, wchodząc po schodach

Ale widzę, że większość z nas coś ma
Lena rób siłowe, aeroby też bez stresu, wzmacniasz wszystko

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium