SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159971

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Siema, jestem "boksero". Ostatnio strasznie przytyłem, jadłem co popadnie i w strasznych ilościach co zaowocowało oczywiście czymś czego nikt nie chce:< kolejne kg do nadwagi. Zaczne od tego, trenowalem boks wazylem 80kg, miałem mała oponke lecz byłem w super formie, teraz waże dużo więcej... zaraz wszystko napisze dokładnie.

Z 80kg waże teraz 101,5kg, chce zrzucić, uwaga uwaga! 26,5kg!
Wiem że przede mną w c*vj ciężka droga ale wiem że dam rade jeśli tylko się zepne!! a ten dziennik ma pomóc z tym;]
trochę wymiarów, wyników, planów itp

Wiek - 17 lat
Wzrost - 183-4cm
Waga - 101,5kg
Klatka - 110
Biceps - 39cm
Brzuch(na pepku) - 101
Pas - 97
Udo - nie wiem ponad 75(tu mam dużo fatu, chociaż brzuch też "nieżle" wygląda
Łydka - nie wiem

Wyniki : zaczynając zabawe z siłownią,
startowa waga i wynik / obecna i wynik

Wyciskanie klata

95kg i 59kg / 98(przy tulu dałem już rade)/100,5kg

MC

95kg i 60kg x 4 / 101,5 i 108kg x 5

Przysiad

95kg - 20kg x 10 / 101,5kg 80kgx 8

dobra to jest pare wyników, tyjąc nic a nic nie doszło mi siły, raczej stoi. Ogólnie na siłce od 6miesiecy sie bawie(W domu)prawde mowiac moge stracic i miesni troche, kit w to, aby do celu, miesnie zbuduje te ktore strace od nowa;] a przeciez nie zejde z 100kg wycisku do 50:P wiec tak żle nie bedzie, cel odchudzanieeee

Diety nie mam ułożonej z tej strony, stosowałem ją dawno temu, dawała efekty więc chce teraz też jej używać.
Chodzi w niej o to że się je wyznaczone rzeczy danego dnia, mniej wiecej to wygląda tak
pon - nabiał
wt - owoce
śr - warzywa
czw - mięso
pt - ziemniaki
sb - jajka
ndz - ryby
0 chleba, napojów gazowanych(sama woda), słodyczy, fast foodów i innych syfów;]
dieta nie wygłada na skomplikowana ale daje efekty ( 7kg 1 mc kiedyś schudłem, zobaczymy jak będzie szło)


Trening stosuje fbw 15 10 5
rozpisze go

Klata wyciskanie na plaskiej 3 serie po 15 10 lub 5(nie bede juz tego pisał bo to sie zmienia) (co serie 10kg dokładam)
Nogi przysiad ze sztanga
łydki z sztanga staje na palcach
Plecy MC
Barki unoszenie sztangi za glowa
Kaptury trzymam sztange w lapie i do gory unosze kaptury
Biceps cwicze sztanga
Triceps wyciskanie francuskie hantlem

Klatka biore hantle i tak jakby na bok je rozkladam na lawce i klatka sie napina
Nogi przysiady ze sztanga
lydki stawanie na palcach
plecy wioslowanie sztanga/podciaganie sie
barki unoszenie hantli w boki
biceps hantel
triceps pompki francuskie

no i na zmiane tym jade w pon sr i pt

dzis zacząłem robić a6w
nie mówcie że to złe czy coś bo akurat tego nie zmienie:)
codziennie bede jechał gdy po 42dniach skończe to od nowa zaczne lub połowy i tak w koło:)

do tego mam zamiar dołożyć jakieś aeroby
szkoda ze rowerku stacjonarnego nie mam, bo biegać teraz nie dam rady za chiny po dworzu :(
mam zamiar robić walke z cieniem z racji tego że po takim czasie treningu boksu nie jest to problem:)
tylko czy to nie za mało? jak zrobie np 5 rund po 3 min takich z mocnym tempem?
jak co znacie jakies inne rodzaje aero??

no to chhyba na tyle, jak coś bede dopisywał

codziennie będę wchodził chociaż na parę min i opisywał co i jak:)
postaram się zrobić jak najszybciej zdjecia i wrzucac regularnie:) bede opisywal jak idzie a6w, wyniki, dieta, wygład wymiary:)

celem jest zbicie wagi to 75kg, ładny brzuch o którym marzę od gnoja i hmmm zobaczy sie:)

życzcie mi powodzenia i na wejściu dziekuję jeśli ktoś będzie sledził moj dziennik i rozmawiał ze mną:)

życzcie mi powodzenia i komentujcie, krytyka oczywiscie jest dobra:) tylko obiektywna a nie wyzywanie mnie *****a itp:)
3majcie sie, dobranoc

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2010-12-14 00:13:13

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2010-12-14 00:15:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Hubert, dobry pomysł:)

jakby ktoś chciał o coś zapytać, pogratulować czy coś zapraszam do nowego dziennika, z masą

https://www.sfd.pl/Boksero__Masa_~_sam_wyznaczaj_sobie_cele_-t761187-s52.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
hehhe widze ze ruch niezły jest tutaj:P! no więc dzisiaj dzień leci ok, z rana byłem na łyżwach więc można powiedzieć że mały aero był.
hmmm będę co tydzien się ważył i pisał jak to idzie;]

lece sie uczyć pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wybacz.

Z taką dieta to rozsądnej redukcji nie przeprowadzisz, niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
rozumiem, wydaje sie ze jest do d**y, no ale kiedyś chudłem, teraz też pójdzie jakoś...

już miałem diete zrobioną z tego forum, wszystko fajnie wyliczone, ale nie miałem czasu kiedy robić tego jedzenia + drogie strasznie wszystko to bylo no i cóż...

zobaczymy stary jak bedzie szło:) myślę że dam rade:) będziemy obserwować postęp:)

dieta trzymana dzis 100%

Trening byl po 5x

klata wyciskanie - 5x 50/60/70/80kg
Nogi przysiadt - 5x 50/60/70(sam byłem, bez kumpla więc ciężko założyć było na kark więcej)
Plecy mc - 5x 70/80/90/100
Barki wyciskanie za glowa 5x 50/50/50
Biceps hantelkiem 5x 15kg 20kg 22,5kg(ostro
Triceps 5x 10kg 12kg 15kg

a6w dzien 2 zaliczony!!

aeroby, 3 rundy:) troche zjechany byłęm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Na pewno schudniesz bo dostarczysz z pożywienia może z 20% niezbednego do funkcjonowania "paliwa"

Ale potem szybko do tej wagi wrócisz, a nawet jeszcze mozesz przytyć.

Także raczej proponuję zająć się dietą na poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
nie mam zamiaru się głodzić. jem troche mniej ale tym co mam w tej "Diecie" i sie chudnie, nie wróci:) bo kiedy dojde do wagi ktora chce miec, to nie bede zwiekszal kcal tylko bede jadl tyle aby ja utrzymac itdp itd

poprostu zobaczymy za te 2-3miechy jak mi zejdzie juz troche jak idzie:)

i jak mówiłem nie stać mnie na diete..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
dzien 3 a6w zaliczony:)
dieta ok
do jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
SIEMA, dzis dieta poszla do d..:( dziewczyna miala urodziny i mnie namowila:(
eh;/ chcialbym porzadna diete prowadzic jak jakis czas temu ktora z tej strony mialem ale kasy brak...

dzien 4 a6w zrobiony... tylko ze zwalony tym jedzeniem;/
elo, dzis nie cwiczylem(po szkole nauka, a6w, dziewczyna i dopiero teraz jestem)..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
wrocilem;] znalazlem moja wczesniejsza diete:) k***a chyba bede sie jej trzymal... nie wiem jak z kasa pojdzie ale poprostu wczesniej chudlem 1,5kg na tydzien i tak 4tyg az do roku szkolnego, wtedy nie mialem kasy na ksiazki a co dopiero dieta:(

wklejam powiedzcie czy jest ok, wtedy byla dobra dla tych co sprawdzali



Śniadanie:
- Jajecznica z 3 pełnych jajek
- Oliwa z oliwek(płaska lyzka stolowa 10g)
- Chleb razowy żytni(3kromki(100g)
- warzywa marchew
UWAGI: czy moge podmienic chleb razowy i marchew czyms? np dodac 1 jajko wiecej? zmieniajcie mi jak co wszystko i odp;]
2. II śniadanie:
- kura 400g b
- marchew
- Orzechy laskowe(20g)
UWAGI: lubie kurke ale czesto problem z robieniem... moglaby mama robic do szkoly(bo wtedy by wypadalo jesc) ale to tez tanio nie wychodzi..

3. Obiad:
- Łosoś/makrela 200g
- Olej lniany 10g
- Jabłko
UWAGI: jakas inna ryba moze byc?
4. Przedtreningowy:
- Makaron pełnoziarnisty 100g
- kura 100g
- warzywa marchew
- Olej lniany 10g
UWAGI : moge zmniejszyc ilosc makaronu i zwiekszyc np kure? pamietam ze po zjedzeniu cezgos takiego pekalem;]
TRENING
banan po treningu

5. Kolacja:
- ryż biały 100g
- kura 100g
- warzywa MARCHEW
- oliwa z oliwek 10g
UWAGI" duzo tej kury mi wychodzi na dzien xd az 600g, moze cos podstawicie innego?

nie pamietma ile tu kcal bylo ale szlo super...co wy na to?
ogolnie chodzilem na tym co mam wpisane nazarty jak swinia(heh czyli szczesliwy:D)wiec jak?
Zmieniony przez - Boksero w dniu 2010-12-16 23:04:13

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2010-12-16 23:06:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
o jeszcze bym prosil np o podmienianie calej sekwencji tzn. np zamisat na obiad tak jak napisalem losos itp itd to jakis fajny miks czegos co da mniej wiecej tyle samo co to co mam jesc:) jak moge to salatki i takie tam rzeczy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
wiec?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium